Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 26. čer 2024 4:09:10



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 113 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Další
 webovky 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. říj 2008 7:23:17
Příspěvky: 4046
Příspěvek Re: webovky
Já se tedy připojím k Mírovi, má naprostou pravdu a když chce někdo levné kytky ať jde do Baumaxu, to je věc každého,ale zadarmo to dělá jen blázen, to mi říká můj manžel......


sob 29. led 2011 14:47:34
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pon 29. bře 2010 22:56:10
Příspěvky: 3888
Příspěvek Re: webovky
Na druhou stranu proč platit za rostlinu víc, když ji můžu sehnat laciněji. Je tu spousta mladých lidí nebo maminek na mateřské, kteří rádi nějakou tu korunu ušetří. Nejlepší řešení je, jak píše Míra, když objedná několik lidí společně. Pak se náklady na poštovné sníží.

_________________
http://www.webareal.cz/kvetyzlucni
Podstatnou součástí kultury je NAUČIT SE ORCHIDEJE POZOROVAT


sob 29. led 2011 17:22:51
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pát 02. led 2009 17:28:57
Příspěvky: 166
Příspěvek Re: webovky
Já kupuju u společnosti Orchid a More u Mnichova .Jak jsem na ně přišel ? Právě na takovém orchidejovém foru ale německém taky se tam vedla diskuse na téma ceny . A právě pan ,kterého zminňuje Míra tam moc dobrý zvuk nemá. OaM má poštovné při jedné nebo padesáti kytkách 18 € .
Všechny !!!! kytky mají květuschopné .Jediný problém to co mají na stránkách je pouhá 1/3 toho co uvidíte ve skleníku.
Nejsem ochoten akceptovat ceny ,které jsem viděl .Pokud někdo ano je to jeho věc. K tomu není víc co dodat.
Materiál na výrobu mi chodí z německa pravidelně. Hlavně balsové dřevo v trámech .Vždy tak kolem 30-40 trámů. Ale nikdy a díval jsem se do faktur jsem neplatil 35 € za manipulaci a poštovné. Kytky a trámy dřeva je rozdíl. Za co těch 35€??


sob 29. led 2011 17:25:30
Profil

Registrován: pát 02. led 2009 17:28:57
Příspěvky: 166
Příspěvek Re: webovky
Když jsme u těch cen .Zde je nabídkový list známých z Rakouska . Já na to nereagoval ,neměl jsem dosud čas . Vše květuschopné a cena 10€ /ks . Poštovné po Rakousku je cca 5€ za balík . Bydlím u hranic takže když si to nechám poslat na PO BOX na nejbližšší poštu v Rakousku ,tak tam snadno pro to dojedu .
Příloha:
Cattleya dolosa var.doc [24.5 KiB]
294 krát


sob 29. led 2011 17:35:51
Profil

Registrován: pon 29. bře 2010 22:56:10
Příspěvky: 3888
Příspěvek Re: webovky
Minimoa píše:
Já kupuju u společnosti Orchid a More u Mnichova .Jak jsem na ně přišel ? Právě na takovém orchidejovém foru ale německém taky se tam vedla diskuse na téma ceny . A právě pan ,kterého zminňuje Míra tam moc dobrý zvuk nemá. OaM má poštovné při jedné nebo padesáti kytkách 18 € .
Všechny !!!! kytky mají květuschopné .Jediný problém to co mají na stránkách je pouhá 1/3 toho co uvidíte ve skleníku.
Nejsem ochoten akceptovat ceny ,které jsem viděl .Pokud někdo ano je to jeho věc. K tomu není víc co dodat.
Materiál na výrobu mi chodí z německa pravidelně. Hlavně balsové dřevo v trámech .Vždy tak kolem 30-40 trámů. Ale nikdy a díval jsem se do faktur jsem neplatil 35 € za manipulaci a poštovné. Kytky a trámy dřeva je rozdíl. Za co těch 35€??

Nechci jim dělat reklamu (určitě je víc dobrých firem), ale já jsem s nimi také spokojený.

_________________
http://www.webareal.cz/kvetyzlucni
Podstatnou součástí kultury je NAUČIT SE ORCHIDEJE POZOROVAT


sob 29. led 2011 17:37:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor

Registrován: úte 29. črc 2008 14:35:34
Příspěvky: 3344
Bydliště: Senetářov. okr. Blansko
Příspěvek Re: webovky
Minimoa píše:
Když jsme u těch cen .Zde je nabídkový list známých z Rakouska . Já na to nereagoval ,neměl jsem dosud čas . Vše květuschopné a cena 10€ /ks . Poštovné po Rakousku je cca 5€ za balík . ...

Orchids a More mají bezesporu velmi dobrou nabídku a také velice kvalitní rostliny. Na druhou stranu dokážu si představit situaci, kdy je pro někoho výhodnější nebo snad vhodnější koupit si rostlinu/y u českých přeprodejců. V zásadě to může nastat v případě, kdy člověk chce jen několik málo rostlin.
Nabídky kterou jsi přiložil je v některých ohledech a podivuhodně zajímavá. Kupříkladu nedokážu si představit květuschopnou Laelia purpurata Werkhäuseri za 10 Eur natož aby tak její ceny byla srovnatelná s Ludisia discolor var. alba. Škoda, že takovéto super nabídky jsou pouze pro přátele a ne pro ostatní zájemce z řad pěstitelů orchidejí v ČR.
Hezký den
Pavel


sob 29. led 2011 19:40:30
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pát 02. led 2009 17:28:57
Příspěvky: 166
Příspěvek Re: webovky
pavelheger píše:
Minimoa píše:
Když jsme u těch cen .Zde je nabídkový list známých z Rakouska . Já na to nereagoval ,neměl jsem dosud čas . Vše květuschopné a cena 10€ /ks . Poštovné po Rakousku je cca 5€ za balík . ...

Orchids a More mají bezesporu velmi dobrou nabídku a také velice kvalitní rostliny. Na druhou stranu dokážu si představit situaci, kdy je pro někoho výhodnější nebo snad vhodnější koupit si rostlinu/y u českých přeprodejců. V zásadě to může nastat v případě, kdy člověk chce jen několik málo rostlin.
Nabídky kterou jsi přiložil je v některých ohledech a podivuhodně zajímavá. Kupříkladu nedokážu si představit květuschopnou Laelia purpurata Werkhäuseri za 10 Eur natož aby tak její ceny byla srovnatelná s Ludisia discolor var. alba. Škoda, že takovéto super nabídky jsou pouze pro přátele a ne pro ostatní zájemce z řad pěstitelů orchidejí v ČR.
Hezký den
Pavel


Tak tak .Co se týká té nabídky je to náhoda . Po cestách v Rakousku jsem je náhodou objevil ,zastavil se a od té doby mi posílají nabídky. Podobné je to i s "frau" Ederer http://www.orchideenvermehrung.at/ Já se u nich zastavil a od té doby mi posílají čas od času nabídku. Obě tyto firmy dělají vylahvované semenáče. Ale občas se něco prostě neprodá a tak jim to pomalu doroste do květuschopné velikosti . A to jsou ty nabídky .Je to tak jednou do roka.
Co se týká Orchid a More je to opravdu o tom ,že ve skleníkách toho mají x krát více než na stránkách . Já se tam zastavím vždy hned ráno. Pak celý den chodím a hledám. No a pozdě odpoledne z toho seznamu vyberu a koupím .Mají těch rostlin opravdu veeelký sortiment.


sob 29. led 2011 20:10:41
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. led 2010 22:18:15
Příspěvky: 907
Bydliště: Praha Kolovraty
Příspěvek Re: webovky
Minimoa: Mě by se taky líbilo procházet se v Německu po sklenících a vybírat, ale tu možnost nemám :cry:


sob 29. led 2011 20:24:57
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: sob 16. srp 2008 22:06:16
Příspěvky: 4267
Bydliště: Svatá, okres Beroun
Příspěvek Re: webovky
kajmii píše:
Minimoa: Mě by se taky líbilo procházet se v Německu po sklenících a vybírat, ale tu možnost nemám :cry:

a o tom to je. O možnostech.


sob 29. led 2011 20:29:29
Profil ICQ

Registrován: pát 02. led 2009 17:28:57
Příspěvky: 166
Příspěvek Re: webovky
Tak jsem konečně ty fotky našel .Orchid a More. Ismaning
Příloha:
2exbx9w.jpg
2exbx9w.jpg [ 86.7 KiB | Zobrazeno 2892 krát ]
Příloha:
23lfr7o.jpg
23lfr7o.jpg [ 84.78 KiB | Zobrazeno 2892 krát ]


sob 29. led 2011 21:11:57
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 113 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: