Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 29. bře 2024 0:51:44



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 Orchidea Bohemica Praha 1.- 3.10.2010 
Autor Zpráva

Registrován: stř 10. čer 2009 11:34:09
Příspěvky: 514
Příspěvek Re: Orchidea Bohemica Praha 1.- 3.10.2010
proč o 400? Loni stálo vstupné 150 a letos prý má stát 100...

_________________
Přeji hezký den, Věra


www.orchideje.freepage.cz


stř 29. zář 2010 19:25:48
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: sob 16. srp 2008 22:06:16
Příspěvky: 4267
Bydliště: Svatá, okres Beroun
Příspěvek Re: Orchidea Bohemica Praha 1.- 3.10.2010
Brazilci skutečně nebudou, před chvílí jsem přijela z Prahy ze schůze ČOS, kde to pan Kratochvíl potvrdil.


stř 29. zář 2010 21:14:14
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. led 2010 22:18:15
Příspěvky: 907
Bydliště: Praha Kolovraty
Příspěvek Re: Orchidea Bohemica Praha 1.- 3.10.2010
Tak jsme včera zavítali na výstavu. K vidění tam pro mě teda nebylo vůbec nic, krom asi dvou skromných aranžma z orchidejí a masožravek, takže nechápu proč se to jmenuje "výstava". Stánek tam měla Darwinia, Ludo a Lukscheiter se standartní nabídkou. Ludo měl u svého stánku úplně prázdno, nikdo tam nic nekupoval, já si u něj koupila jen dendrobium chrysotoxum, jinak mě nic nezaujalo. U Lukscheitra jsem získala hybridní vandu,ani nevim jakou má barvu, je s poupátky, tak jsem zvědavá co z ní bude (400kč). K tomu tři coelogyne :cristata(180kč), pandurata (190kč)a lindleyana (170kč). Fotit ani nebylo co, rozloha asi jako náš obývák. takže já jsem spokojená, protože nemusím platit poštovný, ale jet tam opravdu jako na výstavu, tak jsem pěkně naštvaná. Na veletrhu byly ještě hračky a hobby, ale to nás moc nezajímalo....


sob 02. říj 2010 10:45:27
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. čer 2010 19:16:30
Příspěvky: 36
Bydliště: Zápy
Příspěvek Re: Orchidea Bohemica Praha 1.- 3.10.2010
Tak jsem před chvilkou taky přijela z výstavy. Docela jsem spokojená, protože to byla moje první výstava. Koupila jsem tři kousky:
V. Pimsai x V. Tarab Waxy, LC Nestle a Masdevallii Barleana.
P. Lukscheiter byl velice milý, druhý stánek se mi zdál docela drahý, spíš předražený, ale hezké kousky.
Hračky jsme si taky prošli, ale fakt to bylo chabý...:-/


sob 02. říj 2010 15:37:22
Profil

Registrován: stř 10. čer 2009 11:34:09
Příspěvky: 514
Příspěvek Re: Orchidea Bohemica Praha 1.- 3.10.2010
Tak já taky napíšu svůj názor.
V době, kdy jsem tam dnes byla já cca 12-14 hod. měl Ludo stánek obležený k prasknutí a lidé kupovali jak diví. Ceny se mi rozhodně přemrštěné nezdály. Koupila jsem si nádherné Cycnoches peruviana s květním stvolem, cena 250 Kč, pokud se to někomu zdá předražené, pak nevím, co by lidi chtěli. Obecně nemám Terra Korunu příliš v lásce, ale po dnešku změním názor, nabídka pestrá a ceny přijatelné. Navíc v Ludovo prospěch hovoří to, že on je autorem jediné vystavené expozice orchidejí, nebýt jeho, nebylo by tam vůbec nic. Což považuju za obrovské selhání ČOS.
Lukscheiter měl standartní nabídku, ale daly se tam najít perličky jako třeba Maxillaria schunkeana s poupaty.
Protože jsem od výstavy moc neočekávala, tak zklamaná nejsem. Koupila jsem co jsem chtěla a jinak jsme to pojali jako sraz několika přátel ode mě z fóra, takže spokojenost.

_________________
Přeji hezký den, Věra


www.orchideje.freepage.cz


sob 02. říj 2010 20:30:07
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: úte 01. zář 2009 18:46:35
Příspěvky: 87
Bydliště: Rajecké Teplice, SK
Příspěvek Re: Orchidea Bohemica Praha 1.- 3.10.2010
Chcela som si urobiť náladu, tak som išla na výstavu Orchidea Bohemica...nooo, rozhodne tomu nehovorme výstava, v podstate som nepochopila, čo robili tri stánky s orchideami medzi hobby modelmi. :o Áaaale konečne som naživo spoznala Luda, ktorý mi trepzlivo povyťahoval všetko zpod pultu, aby som si mohla kúpiť tie najkrajšie kúsky. Prišli sme hneď na piatkové otvorenie, zákazníkov tam mal skutočne veľa, mrzelo ma, že som nestihla Věrku, ale ulovila som si veľmi krásne Leptotes bicolor samozrejme okrem tradičných katlejí. :D No a po hodine "prehliadky" tejto výstavy, a to sme stihli kávičku s výhľadom na Terra koruna stánok, sme sa presunuli na hračky a Vianoce u nás opäť budú!
Už aby boli Drážďany ;)


sob 02. říj 2010 23:28:06
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: