Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 24. dub 2024 13:21:17



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Lukscheiter vystavy Chotec 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. úno 2009 18:24:32
Příspěvky: 308
Bydliště: Holice, Pardubicko
Příspěvek Lukscheiter vystavy Chotec
Ahoj,
divala jsem se ted na stranky Lukscheitera-takze kdyby vas to zajimalo a chteli jste u nich neco nakoupit,tak svoje vystavy v Chotci ( okr.Jicin ) maji 28.5.-6.6. a potom 27.8.-30.8.


pát 19. úno 2010 13:41:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. lis 2009 13:36:11
Příspěvky: 80
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Lukscheiter vystavy Chotec
Ahoj.
Nechystáte se někdo k Lukscheiterovi do Chotče a neměli by jste jedno nebo dvě místa?

http://www.lukscheiter.cz/podzim2010.htm
Díky
Hana

_________________
Hana


pát 20. srp 2010 8:56:25
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. úno 2009 18:24:32
Příspěvky: 308
Bydliště: Holice, Pardubicko
Příspěvek Re: Lukscheiter vystavy Chotec
Ahoj,byl jste nekdo dnes nebo se chystate ted v terminu vystavy 3.-9.6. do Chotce? .My zrejme jedeme zitra-sice mnou chtene Vandy s vyhonem nema :cry: ( V.pagchong blue a V.Manuwadee),ale pry spoustu jinych s vyhonem,ale zatim cekam jestli mi posle mejl s nazvem a fotkami.Poprve za celou dobu,co k nim jezdi na vystavu, se pekne vyflakli na www.stranky-nemaji tam vubec zadne Vandy v nabidce.Manzel mi rikal,at teda nejedu,kdyt tu co jsem chtela nema-ale me to neda,kdyz vim,ze ma jine modre s vyhony a pak ta krasa doma a radost ( ta moje V.Sainsai blue treba zas nepokvete a ja zas utru nos).Pokud zitra pojedeme tak treba neco nafotim a hodim to sem.


pát 03. čer 2011 18:08:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06. úno 2011 18:22:12
Příspěvky: 154
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: Lukscheiter vystavy Chotec
Kdybych náhodou ukecala manžela ať se mnou v sobotu jede a kdybyste mne tam viděli , tak ,prosím , hlaste se ke mne,vy mne podle fotky určitě poznáte , já Vás né je Vás moc, bude mi cti se s vama seznámit . A ne li, tak nekdy příště, budu se těšit . Hana


pát 03. čer 2011 18:33:37
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06. úno 2011 18:22:12
Příspěvky: 154
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: Lukscheiter vystavy Chotec
Žlutý SMART a babka s jednou nebo dvěma berlema-to budu já . Hana


pát 03. čer 2011 19:49:42
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. úno 2009 18:24:32
Příspěvky: 308
Bydliště: Holice, Pardubicko
Příspěvek Re: Lukscheiter vystavy Chotec
Ahoj,tak jsme z vystavy doma.Nakonec jsem si privezla jen V.Patchara´s Delight Deep blue a hnojivo Orchimix.Tuto Vandu jsem puvodne nechtela,ale z te spousty vyhonovatych Vand byla jedina ( jeste s nejakou vandou milou do fialova) do modra.Vand bylo jako vzdycky spousta-to je taky prvni,na co se ja letim vzdyckypodivat.Cekala jsem az p.Lukscheitrer vyleze a podiva se,zda tam pro me neco nema schovaneho ve skleniku,ale prinesl mi nejprve jen V.Manuwadee FCC bez vyhonu a jeste V.Pimsay wirat xV .Tarab waxy s vyhonem-kterou jsem chtela pred nekolika mesici-ale pak si vzala jinou.Opravdu tolik Vand s vyhony jsem za 3 roky jeste nezazila.Velkym minusem ovsem byla absolutni absence obrazku u jmena a taky lidi nevedeli cenu.S 2 panimi jsme si tam pekne o Vandickach popovidaly a bavily jsme se tim,jak to porad dokola prohlizime a obchazime.
Jinak v zadu byl prodejni stan jako vzdy-tam jsou faliky,strevice,Oncidka,ananasy.katleje aj.Venku bromelie,kaktusy aj.U Vand vepredu je celkove sekce s botanickymi orchidejemi-ruzna Dendrobia,Rhynchostylisy,Erie.....Lidi spousta jako vzdy a desny hic.Nabidka bych rekla,ze byla loni a predloni lepsi.Odkvetle rostliny meli na 2 mistech,ale zadny zazrak-hlavne Cambrice a Cymbidka.Je to tam spis pro ty,co jedou pro neco urciteho.Vand opravdu vyber ale clovek musi cekat za malo penez (400Kc) spatne koreny,ale rostliny se doma vzpamatuji.Ja doufam,ze mi ten vyhon neuschne a bude holka pekne modra,kdyz uz mi nevysly ty,co jsem chtela.Mit dost mista,tak si Vand naberu vic.Musi clovek ale vedet jak vypadaji barevne,protoze ani on to moc nevedel a nemel to tentokrat ani dnes na internetu.Jsem ale vpodstate spokojenost.Pridavam fotecky.


Přílohy:
vystava Vandicky 2.JPG
vystava Vandicky 2.JPG [ 107.48 KiB | Zobrazeno 6078 krát ]
vystava- vandicky 1.JPG
vystava- vandicky 1.JPG [ 92.08 KiB | Zobrazeno 6078 krát ]
vystava- vandicky s vyhony.JPG
vystava- vandicky s vyhony.JPG [ 184.26 KiB | Zobrazeno 6078 krát ]
vystava-Princes Mikassa ve skle.JPG
vystava-Princes Mikassa ve skle.JPG [ 166.19 KiB | Zobrazeno 6078 krát ]
vystava- strevicky.JPG
vystava- strevicky.JPG [ 143.04 KiB | Zobrazeno 6078 krát ]
sob 04. čer 2011 15:04:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. úno 2009 18:24:32
Příspěvky: 308
Bydliště: Holice, Pardubicko
Příspěvek Re: Lukscheiter vystavy Chotec
A posledni foto.Jinak k te moji Vande-mel tam jine rosliny opravdu krasne,ale proste jine barvy.


Přílohy:
vystava-katleje pahlizy.JPG
vystava-katleje pahlizy.JPG [ 170 KiB | Zobrazeno 6078 krát ]
vystava- Oncidka barevna.JPG
vystava- Oncidka barevna.JPG [ 182.18 KiB | Zobrazeno 6078 krát ]
vystava- Lc. velkokveta.JPG
vystava- Lc. velkokveta.JPG [ 167.26 KiB | Zobrazeno 6078 krát ]
vystava-masozravka.JPG
vystava-masozravka.JPG [ 177.85 KiB | Zobrazeno 6078 krát ]
moje nova-V.Patchara´s Delight Deep blue.JPG
moje nova-V.Patchara´s Delight Deep blue.JPG [ 154.44 KiB | Zobrazeno 6078 krát ]
sob 04. čer 2011 15:07:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 20. úno 2009 20:41:52
Příspěvky: 655
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou,Vysočina
Příspěvek Re: Lukscheiter vystavy Chotec
Danicko,moc děkuji za reportáž,chtěla jsem se také vydat,ale pak z toho sešlo.Danicko,měli tam i slibované peionky?


sob 04. čer 2011 15:52:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. led 2010 22:18:15
Příspěvky: 907
Bydliště: Praha Kolovraty
Příspěvek Re: Lukscheiter vystavy Chotec
Taky jsme tam dneska byli. Z toho, co jsem chtěla neměli nic. Přivezla jsem si Dendrobium uniflorum, Schomburgkia thompsoniana a tři tilansie. Podle mě to bylo lepší než loni, botaniky tam bylo mnohem víc a hezčí. Hybridy mi přišly stejný (nevím, jestli tam ty vandy co fotila danička už nebyly nebo jsem je prostě jen přehlídla :roll:) . Měli krásnou Renantheru za 300kč, ale už jsem na ní bohužel neměla. Asi prodávali jednak dovezený kytky plus svoje starý zbytky. Hned po příchodu do prodejní části nás dostal Coryanthes, kterej vypadal jak záložka do knihy. Chudák malej úplně suchej a dokonale placatej s tragikomickou cedulkou 650kč. Spousta rostlin vůbec neměla kořeny, zbytek měl jen suchý torza. Po týhle stránce hrůza. Kousek dál byly umučený Dendrobia aggregata zatímco ke konci byly za stejnou cenu krásně narostlý silný o nejmíň 15ti pahlízách. Až na ty kořeny a nedostatek financí jsem spokojená.


sob 04. čer 2011 16:39:20
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. úno 2009 18:24:32
Příspěvky: 308
Bydliště: Holice, Pardubicko
Příspěvek Re: Lukscheiter vystavy Chotec
Marion-jestlis teda myslela pleionky-ale to nevim.Ze bych je vylozen nevidele nekde kvetouci to asi ne,ale jinak nevim.Kajmii -s tou botanikou mas mozna pravdu-ze toho bylo vic,kazdy jde po tom svem a ostatni ho moc nezajima.Ja si zas rikam,ze lidi co jdou treba jen pro falenak nebo tak,tak si rikaj,co to tam vysi za klacky a je tady za rostliny?
Ja mela s sebou penez dost,ale toto mista malo a taky kdyz mi jedna Vanda kvete a bude treba a druha i mozna dalsi,tak aby mi toho nekvetlo moc najednou.Je treba zajimave,ze pred 2 lety,tam meli spoustu Epidender a od te doby uz nic.Loni i pekne Epikatleje-ted spis odkvetle.Predtim jsem i koupila odkvetlou katleju-trs s novymi pahlizami.ktere brzy vykvetly a predtim i ujadne Oncidko( pak Colmamaru) s vyhonem.Jinak lidi brali jako vzdy falenaky a aj. potvory.Kdyz uz jsme u nich,zase me vydesily ty zprznene modre falenaky-chudaci kluci,jak do nich rvou to barvivo.A pokud si ty lidi jeste mysli,ze jsou fakt modre,to musi byt zklamani pri pristi kveteni. :roll: Rikala jsem si: "i ty Lukscheitere"?


sob 04. čer 2011 18:54:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: