Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 10:26:33



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 nabídkový list pro 2011 - Peruflora 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: sob 16. srp 2008 22:06:16
Příspěvky: 4267
Bydliště: Svatá, okres Beroun
Příspěvek nabídkový list pro 2011 - Peruflora
Vážení přátelé, už je to tady ! začínají chodit nabídkové listy pro rok 2011
vkládám nabídkový list včetně celého textu mailu od Peruflory. Obsahu rozumím, ale na nějaké překlady se necítím. To nechám na někom, kdo skutečně anglicky umí. Původní nabídka je v excelu, ale z důvodu velikosti souboru jsem převedla do pdf. Pokud někdo má zájem o excel.nabídku, napište SZ.



Attached is the list of current available plants (in excel Format) with prices in Euros. We have added some new plants for you to choose. Conditions are stated at the end of the list, and as usual we offer two options of getting our plants:



1. Direct importation from Peru, in that case, cost of CITES papers is US$ 160 for every 18 species on the top of the cost of plants. Cost of transportation, broker fees and import CITES in Europe are to be paid in full by customer, and our responsibility ends up as soon as we leave plants at the airport in Lima, Peru. Needless to say, we will do our best for the plants to arrive under the best conditions to Europe.



2. Place an order of plants to be delivered while we attend an Orchid Show in Europe. In this case, you can order small amounts of many and different species, and we you can either pick up your plants at the show, or we can send you the plants by postal service. A percentage between 10% and 15% of the value of plants will be added to cover all paperwork, transportation and broker fees. In this case, we are responsible of the condition of the plants until the moment of personal delivery or when we leave the box at the post office.



If you wish to place an order to be taken to an Orchid show next to where you live (reduced costs, much better conditions of transportation, and possibility to order a mixed up list of species), then please send us your list of plants and the information about your location. This year we will attend the following shows in Europe:



A. London Orchid Show (United Kingdom), March 18th to 20th, last day to preorder: January 4th 2011.

B. Budapest Ochid Show (Hungary), March 18th to 20th, last day to preorder: February 8th 2011.

C. Madrid Exhibition (Spain), May 14th to May 15th 2011, last day to preorder: March 10th 2011.



We are also making arrangements to participate in Orchid Show Dresden DOG in Germany, and Monte Porzio in Italy both of the Shows on April. When we will have more information for about these two Shows we will let you know with an email.



Please do not hesitate to contact us for further questions.



On the other hand, we have also attached a picture of an interesting Orchid, which may be you would like to have in your collection.



Hope you are doing great! Best regards from Lima.


Přílohy:
ORCHIDS FOR SALE PERUFLORA 2011_1.pdf [128.24 KiB]
516 krát
ned 21. lis 2010 19:14:32
Profil ICQ
Moderátor

Registrován: čtv 21. led 2010 20:30:37
Příspěvky: 4054
Příspěvek Re: nabídkový list pro 2011 - Peruflora
Tak už jsem si vybral. :lol: :lol:
Kdo bude chtít objednávat, velmi rád se přidám. Mají opravdu pěkné ceny a opravdu pestrou nabídku, hlavně chladnomilných rostlin. U mě vyhrává Telipogon pulcher. :o :o :shock:

_________________
http://saslik.rajce.idnes.cz/


ned 21. lis 2010 19:59:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. kvě 2009 23:16:33
Příspěvky: 1378
Bydliště: okres Turnov
Příspěvek Re: nabídkový list pro 2011 - Peruflora
evco,sice uz se lidi na tu nabidku dost koukali ale nikdo nic.tak alespon odemne moc diky!!!!!! jsi moc hodna ze jsi to sem hodila a podelila jsi se z nabidkou :-) a zaroven te poprosim,jestli budes mit nejakou dalsi nabidku tak ji sem dej.DEKUJU!!!!!

_________________
Pekny den.
http://luludi.rajce.idnes.cz/


ned 21. lis 2010 20:04:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: sob 16. srp 2008 22:06:16
Příspěvky: 4267
Bydliště: Svatá, okres Beroun
Příspěvek Re: nabídkový list pro 2011 - Peruflora
jasně, některé firmy mi na začátku roku posílají nabídkový list, tak to sem dám.


ned 21. lis 2010 21:20:47
Profil ICQ

Registrován: pát 07. kvě 2010 13:05:31
Příspěvky: 182
Bydliště: praha-východ
Příspěvek Re: nabídkový list pro 2011 - Peruflora
Také děkuji za vložení nabídky. Pokud to půjde, také bych se k někomu přidala s objednávkou.


ned 21. lis 2010 21:23:43
Profil

Registrován: pon 29. bře 2010 22:56:10
Příspěvky: 3888
Příspěvek Re: nabídkový list pro 2011 - Peruflora
olaw píše:
Tak už jsem si vybral. :lol: :lol:
Kdo bude chtít objednávat, velmi rád se přidám. Mají opravdu pěkné ceny a opravdu pestrou nabídku, hlavně chladnomilných rostlin. U mě vyhrává Telipogon pulcher. :o :o :shock:

Ty si troufáš...

_________________
http://www.webareal.cz/kvetyzlucni
Podstatnou součástí kultury je NAUČIT SE ORCHIDEJE POZOROVAT


ned 21. lis 2010 21:34:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor

Registrován: čtv 21. led 2010 20:30:37
Příspěvky: 4054
Příspěvek Re: nabídkový list pro 2011 - Peruflora
radzak píše:
olaw píše:
Tak už jsem si vybral. :lol: :lol:
Kdo bude chtít objednávat, velmi rád se přidám. Mají opravdu pěkné ceny a opravdu pestrou nabídku, hlavně chladnomilných rostlin. U mě vyhrává Telipogon pulcher. :o :o :shock:

Ty si troufáš...

Že jo? Uznej, že je to nádherný rod. Ještě jsem si vybral Fernandezii ionanthera. To je asi tak podobně náročný. :lol: Mám rád tyhle vlhkomilný a chladnomilný kytky.

_________________
http://saslik.rajce.idnes.cz/


ned 21. lis 2010 22:31:29
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pon 29. bře 2010 22:56:10
Příspěvky: 3888
Příspěvek Re: nabídkový list pro 2011 - Peruflora
olaw píše:
radzak píše:
olaw píše:
Tak už jsem si vybral. :lol: :lol:
Kdo bude chtít objednávat, velmi rád se přidám. Mají opravdu pěkné ceny a opravdu pestrou nabídku, hlavně chladnomilných rostlin. U mě vyhrává Telipogon pulcher. :o :o :shock:

Ty si troufáš...

Že jo? Uznej, že je to nádherný rod. Ještě jsem si vybral Fernandezii ionanthera. To je asi tak podobně náročný. :lol: Mám rád tyhle vlhkomilný a chladnomilný kytky.

Já zase ty, co všechno vydrží.

_________________
http://www.webareal.cz/kvetyzlucni
Podstatnou součástí kultury je NAUČIT SE ORCHIDEJE POZOROVAT


ned 21. lis 2010 22:46:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor

Registrován: čtv 21. led 2010 20:30:37
Příspěvky: 4054
Příspěvek Re: nabídkový list pro 2011 - Peruflora
Já nemohu říct. Ještě jsem žádnou neměl, tak nemohu říct, že bych s nima měl špatné zkušenosti. Ale neboj, ještě jsem jí neobjednal. Možná se dozvím, že nemám šanci jí pěstovat a tak do ní nepůjdu. Co nezkusíš to nemáš. :lol: :lol: :lol: Ale určitě bych jí nerad hned zabil. Tak mi jí ještě chvíli rozmlouvej a zůstane v Ekvádoru. :lol: :lol: :lol:

_________________
http://saslik.rajce.idnes.cz/


ned 21. lis 2010 22:53:35
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pon 29. bře 2010 22:56:10
Příspěvky: 3888
Příspěvek Re: nabídkový list pro 2011 - Peruflora
olaw píše:
Já nemohu říct. Ještě jsem žádnou neměl, tak nemohu říct, že bych s nima měl špatné zkušenosti. Ale neboj, ještě jsem jí neobjednal. Možná se dozvím, že nemám šanci jí pěstovat a tak do ní nepůjdu. Co nezkusíš to nemáš. :lol: :lol: :lol: Ale určitě bych jí nerad hned zabil. Tak mi jí ještě chvíli rozmlouvej a zůstane v Ekvádoru. :lol: :lol: :lol:

Mrňavý kytky ze třech kilometrů se nepěstují snadno.

_________________
http://www.webareal.cz/kvetyzlucni
Podstatnou součástí kultury je NAUČIT SE ORCHIDEJE POZOROVAT


ned 21. lis 2010 22:56:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: