Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 15:56:20



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 FATA MORGANA 2010 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. kvě 2009 23:16:33
Příspěvky: 1378
Bydliště: okres Turnov
Příspěvek Re: FATA MORGANA 2010
tak ja sem tam nakonec nesel.vstal jsem v 7.00 s tim ze tam pojedu ale nakonec jsem se na to vykaslal.bud tam nepojedu vubec nebo se tam vydal pristi tyden,ale ne pres vykend.

_________________
Pekny den.
http://luludi.rajce.idnes.cz/


ned 14. bře 2010 20:42:15
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 19:32:08
Příspěvky: 1725
Bydliště: Jihlava
Příspěvek Re: FATA MORGANA 2010
rozumný nápad, jestli máš možnost ve všední den, bude to lepší.
Nino a to měli letos ten prodej rozšířeý - vloni byl pan Dvořák nahoře na patře v tropech a Terra v tom průchodu k chladnému skleníku, tam se nedalo už vůbec hnout.Přijde mi, že přišlo letos mnohem víc lidí než vloni.


ned 14. bře 2010 23:14:04
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: sob 20. čer 2009 9:09:29
Příspěvky: 95
Bydliště: Okres Praha-východ
Příspěvek Re: FATA MORGANA 2010
Tak pokud jste někdo nešel nebo chcete znovu potěšit oči, koukněte na http://pavlahan.rajce.idnes.cz/Fata_Morgana_2010/ dala jsem tam nějaké fotky. Je to jen sem tam něco, měla jsem sebou malé dítě tak to bylo takové rychlé... :)


pon 15. bře 2010 9:48:27
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. bře 2009 11:18:28
Příspěvky: 698
Bydliště: Česká Lípa, Žizníkov
Příspěvek Re: FATA MORGANA 2010
Já vím, byla jsem tam taky. Snad ale příště bude líp. Větší plac by nebyl marný. I to kochání by bylo příjemnější. No nechť, i tak to byla nádhera.
Katka píše:
rozumný nápad, jestli máš možnost ve všední den, bude to lepší.
Nino a to měli letos ten prodej rozšířeý - vloni byl pan Dvořák nahoře na patře v tropech a Terra v tom průchodu k chladnému skleníku, tam se nedalo už vůbec hnout.Přijde mi, že přišlo letos mnohem víc lidí než vloni.


pon 15. bře 2010 22:17:05
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. říj 2008 7:23:17
Příspěvky: 4046
Příspěvek Re: FATA MORGANA 2010
Jinak nicméně děkuji za pochvalu a ještě k cenám: aby si někdo nemyslel,že jsme chtěli někoho okrádat, tak nám lidi měnili cenovky a ty levnější dávali na ty dražší, to pak pohlídejte,ale měli jsem údaje, kterých jsme se drželi.Je možné,že i něco ukradli, to je taky druhá stránka věci.....

Věra


úte 16. bře 2010 8:20:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. led 2010 22:18:15
Příspěvky: 907
Bydliště: Praha Kolovraty
Příspěvek Re: FATA MORGANA 2010
Věro.
To je bezva, že jste doplnili zboží, chystám se tam ve čtvrtek ráno, tak doufám, že na mě zbydou nějaká bulbophylla...


úte 16. bře 2010 14:31:02
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. říj 2008 7:23:17
Příspěvky: 4046
Příspěvek Re: FATA MORGANA 2010
Kajmi, Bulbophylla tam jsou,ale jestli máš konkrétní požadavek zavolej večer radši později Marianně a přivezou nebo dají stranou, doplňovali se hlavně Catleye a Paphiopedila. Já tam budu o víkendu....jinak tam má Ludo korek za 50Kč,kůra, míchaný substrát obohacený o nějaké minerály a měl by dovézt vázy na Vandy


úte 16. bře 2010 14:40:49
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: sob 20. čer 2009 9:09:29
Příspěvky: 95
Bydliště: Okres Praha-východ
Příspěvek Re: FATA MORGANA 2010
Jejej, určitě jsem to s těma cenama nemyslela jako okrádání :? , spíš jen, že byl zmatek a zbytečné dohadování a to byl teprve pátek. Já jsem tedy zaplatila, co se po mě chtělo :D . Nebyl právě šikovný systém s těma cenovkama sem-tam někde a umím si představit, co udělají někteří vyčúránci.. takže to bylo myšleno jako upozornění co lze čekat a nedohadovat se. Jestli si někdo uškodil, tak spíš prodejce. Sama taky vypomáhám na prodejní výstavě, i když v jiném oboru a vím, co se někdy děje.


Věra píše:
Jinak nicméně děkuji za pochvalu a ještě k cenám: aby si někdo nemyslel,že jsme chtěli někoho okrádat, tak nám lidi měnili cenovky a ty levnější dávali na ty dražší, to pak pohlídejte,ale měli jsem údaje, kterých jsme se drželi.Je možné,že i něco ukradli, to je taky druhá stránka věci.....

Věra


úte 16. bře 2010 21:12:37
Profil
Administrátor

Registrován: úte 29. črc 2008 14:35:34
Příspěvky: 3344
Bydliště: Senetářov. okr. Blansko
Příspěvek Re: FATA MORGANA 2010
Pavlo, tento "systém" jak říkáš, je u prodejců orchidejí naprosto běžný. Ať nakupuješ v Praze, Drážďanech nebo Vídni. Po pár letech nakupování po výstavách to už člověku ani nepřijde. Ostatně v mnoha superhypermegagigamarketech s čímkoliv to také nebývá nic výjimečného a tak se u pokladny člověk diví kolik to zase po něm chcou :lol:
Hezký den
Pavel


úte 16. bře 2010 21:18:56
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: sob 20. úno 2010 1:33:23
Příspěvky: 746
Bydliště: Mělník
Příspěvek Re: FATA MORGANA 2010
Věra píše:
Kajmi, Bulbophylla tam jsou,ale jestli máš konkrétní požadavek zavolej večer radši později Marianně a přivezou nebo dají stranou, doplňovali se hlavně Catleye a Paphiopedila. Já tam budu o víkendu....jinak tam má Ludo korek za 50Kč,kůra, míchaný substrát obohacený o nějaké minerály a měl by dovézt vázy na Vandy


Věro, mluvila jsem s pí Mariannou, mám kytku přivézt ukázat, pak se uvidí. Předpokládám, že bych to za něco vyměnila, ale jestli dovezli Paphiopedila, tak bych si možná i koupila nějaké navíc. Nebyl by seznam, co je k mání, že bych na to mrkla na netu a ev. si zabukovala? Děkuju.


stř 17. bře 2010 1:33:39
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: