Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 20:54:57



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Svět orchidejí Letňany 
Autor Zpráva

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7495
Příspěvek Re: Svět orchidejí Letňany
Tak to není dobrá zpráva, ale já mám naštěstí objednávku u Ecuagenery a ti tam budou. Ale v tom dopise píšou, že prodávat nebudou. Myslela jsem, že někdo přiveze ty objednané kytky.


sob 03. zář 2016 10:11:59
Profil

Registrován: pát 03. úno 2012 11:59:52
Příspěvky: 4174
Příspěvek Re: Svět orchidejí Letňany
Tuto výstavu jsem navštívil loni a byl jsem dost zklamán. Prodejcům orchidejí se asi vůbec nevyplatí. Jako zákazník jsem byl otrávený také. Za zaparkování jsem dal asi 150Kč, za vstup dalších a nakonec uvnitř asi pět stánků s kytkama. Tři stovky pryč a myslím, že jsem nekoupil ani kytku! Řekl jsem si, že už nikdy. Největší část věnovanou modelům jsem vůbec nenavštívil, ale zaplatit jsem musel za obě.
Jestli tedy není podstatně lepší počkat a šetřit si na Drážďany :P Bohužel v Čechách to nějak s těmito akcemi upadá :cry:


sob 03. zář 2016 11:19:29
Profil

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7495
Příspěvek Re: Svět orchidejí Letňany
S tím se rozhodně dá souhlasit. Spíš tam pojedu kvůli setkání se známými, se kterými si předám taky nějakou kytku, a vyzvednu si objednanou. Občas se tam něco zajímavého objeví. Ale jinak to za moc nestojí, to je pravda. V Ládví to bylo lepší, ale zas se tam nedostalo tolik lidí. Propagace byla na nic. Radši nepojedu autem, tak ušetřím aspoň na parkovném.


sob 03. zář 2016 11:23:17
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pon 03. srp 2009 16:18:51
Příspěvky: 1011
Bydliště: žádné nemám,ale přebývám v Brně
Příspěvek Re: Svět orchidejí Letňany
zaruba píše:
Tuto výstavu jsem navštívil loni a byl jsem dost zklamán. Prodejcům orchidejí se asi vůbec nevyplatí. Jako zákazník jsem byl otrávený také. Za zaparkování jsem dal asi 150Kč, za vstup dalších a nakonec uvnitř asi pět stánků s kytkama. Tři stovky pryč a myslím, že jsem nekoupil ani kytku! Řekl jsem si, že už nikdy. Největší část věnovanou modelům jsem vůbec nenavštívil, ale zaplatit jsem musel za obě.
Jestli tedy není podstatně lepší počkat a šetřit si na Drážďany :P Bohužel v Čechách to nějak s těmito akcemi upadá :cry:

miínulý rok nebyla výstava v PVA,takže parkování bylo zdarma. Prodej byl asi ještě horší,protože ta výstava neměla žádnou reklamu. Jinak ano vstup 150 a pakování auta myslím 100,kupoval jsem 3 vstupenky. Já byl před 2 rokama naslepo bez objednávky a byl jsem spokojen,utratil jsem jen u Ecuagenery víc než 100€,u Peruflory nebo co to bylo 1ks a další u Luda 5 kytek a jednu kytku u Luksheistra a to beru jen pleura,kde byl výběr silně omezen. Minulý rok jsem utrácel ještě víc za méně kousků. :-). Jinak reklama je zase nulová,takže nakoupit pojedou nadšenci a sem tam nějaká zbloudilá duše z té vedlejší výstavy hraček či co to je.

_________________
https://www.flickr.com/photos/66109315@N06/
http://drroman2.galerie.cz/4661207-orchideje
http://drroman3.galerie.cz/
http://drroman.rajce.idnes.cz/


sob 03. zář 2016 14:44:47
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7495
Příspěvek Re: Svět orchidejí Letňany
Pravda. loni byla jen v Ládví


sob 03. zář 2016 15:18:37
Profil

Registrován: pát 03. úno 2012 11:59:52
Příspěvky: 4174
Příspěvek Re: Svět orchidejí Letňany
Aha, tak už to bylo asi předloni- on ten čas tak letí. Objednáno nic nemám, takže se nechystám. Možná se ještě podívám do Orchids&More, doufám že tentokrát už to vyjde.


sob 03. zář 2016 19:06:26
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. črc 2009 11:10:58
Příspěvky: 2874
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Svět orchidejí Letňany
virens píše:
Peruflora v Praze nebude ale objednané rostliny vám pošlou z Německa na vaši adresu za 18€. ;)


Tak nevím, dnes mi přišlo toto:
*Peruflora* is still receiving pre orders for plants to be delivered during the
Orchid Show in Prague, between Thursday Ocotber 6^th and Sunday 9^th . We will
not sell during this show but we think that this is a great opportunity for you
to get the */best Peruvian Orchids/* from us, plants and flasks.

As a special offer for this show, we announce */10% discount on all Masdevallia
species/* except of */Masdevallia regina and Masdevallia ayabacana/* which will
have */20% discount./* */Also, we offer 10% discount in all the Phragmipedium
plants in the attached flyer./*

Orders will be attended under the principle*“First come first served” *due to
the limited stocks in some of the Orchid species we have. If you want to
preorder please choose from the attached lists and send us the file to
contact@peruflora.net <mailto:contact@peruflora.net>

Please do not hesitate to contact us for further questions.

Kindest regards from South America,

Joselyn

*Peruflora*

_________________
http://www.orchidey.estranky.cz/


stř 07. zář 2016 18:56:02
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pát 10. srp 2012 17:49:30
Příspěvky: 872
Bydliště: Litoměřice
Příspěvek Re: Svět orchidejí Letňany
Nějak tomu nerozumím.
Nebudou prodávat nebo budou prodávat se slevou? Ty informace si odporují.
Martina


stř 07. zář 2016 19:30:06
Profil

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7495
Příspěvek Re: Svět orchidejí Letňany
kvusta píše:
Nějak tomu nerozumím.
Nebudou prodávat nebo budou prodávat se slevou? Ty informace si odporují.
Martina

Já si myslím, že budou mít jen objednané rostliny. Tedy pokud je neodešlou někde z Německa, jak píše Virens


stř 07. zář 2016 20:52:50
Profil

Registrován: stř 28. říj 2015 19:16:45
Příspěvky: 1003
Příspěvek Re: Svět orchidejí Letňany
V AJ nie som moc zdatný, ale píše sa tam, že:

Peruflora stále príma predobjednávky na rastliny, ktoré potom privezú na výstavu.
Počas výstavy nebudú odosielať rastliny (mysleno asi z eshopu), lebo si myslia, že výstava je skvelou príležitosťou na osobné zakúpenie si rastlín priamo od nich.

Počas výstavy platí špeciálna ponuka - 10% zľava na všetky masdevallie (okrem m. regina a m. ayabacana - na tie bude zľava 20%) a taktiež bude zľava 10% na všetky Phragmipedia, ktoré sú uvedené v nejakom priloženom letáku.

Objednávky budu fungovať na princípe "kto skôr príde, ten skôr berie" pretože majú obmedzené množstvo niektorých druhov rastlín.
Kto si chce predobjednať, má si vybrať z priloženého letáku a odoslať im objednávku na uvedený email.

Kto má nejaké otázky, nemá váhať a kontaktovať ich.


Snáď som to nepreložil nejak zlé ... ;)


čtv 08. zář 2016 17:59:51
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: