Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 12:02:26



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 Orchids4You Praha Ládví 
Autor Zpráva

Registrován: ned 18. bře 2012 17:49:02
Příspěvky: 2960
Příspěvek Re: Orchids4You Praha Ládví
před rokem jsi moc spokojený nebyl.....ať se jim daří...


ned 20. zář 2015 5:49:22
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5273
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Orchids4You Praha Ládví
Já jsem byla na prodejní výstavě včera, ten kdo chtěl kupovat určitě měl z čeho vybírat. Příjemný prostředí vše dobře označeno ani jednou jsme z Mírou nezabloudili .Dalo se i koukat ,pravda jinak jak v Drážďanech .Myslím tím výstavní plochy ,ale to přece vůbec nevadí .Výhoda je nemuseli jsme se trmácet až do Drážďan. :) Za mě dík ČOS ,že takovéto akce ještě jsou , věřím i budou. Prostě spokojenost. Dala jsem na náhodu. Koupila jsem si jeden Lepanthes z části i proto, že dnes čekám ještě na dvě pafíčka .No musela jsem rozdělit ten odliv korunek .


ned 20. zář 2015 10:06:34
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7495
Příspěvek Re: Orchids4You Praha Ládví
Prostě to bylo mnohem lepší než v Letňanech


ned 20. zář 2015 11:08:09
Profil

Registrován: čtv 17. zář 2009 16:48:42
Příspěvky: 20
Příspěvek Re: Orchids4You Praha Ládví
Tak mně dobrý pocit z nákupu spousty krásných kytek kazí to, čeho jsme byli dneska svědky, je mi z toho fakt smutno. Výstava (pravda v neděli v poledne) úplně vylidněná, byli jsme tam tak 4 nakupující. Navíc rozhovor několika českých pánů pěstitelů nad cenama kytek s prodejcem Ecuagenery mě celkem znechutil - myslím, že už takhle byla tahle akce pro zahraniční prodejce dost smutná,naprosto se jim to nemohlo vyplatit. Dělalo to na nás dojem ututlané akce, přilákání zahraničních prodejců, kteří protože nic neprodají, v zoufalství poslední den pustí kytky za naprosto směšné ceny. A supi je pak s velkou slávou v Čechách rozprodají dál. Takhle se asi dělá obchod, ale tohle nebyla rovná komunikace a bylo to naprosto nekolegiální..(ve vší úctě). Bohužel je víc než jasné, že tyto vystavující už u nás jen tak neuvidíme. A je to škoda, protože bylo z čeho vybírat - spousta zajímavých druhů a rostliny byly opravdu nádherné, silné. Tak příště zase do Drážďan...Je mi to líto :(


ned 20. zář 2015 14:02:42
Profil

Registrován: úte 26. bře 2013 17:58:12
Příspěvky: 1268
Bydliště: Kolomuty
Příspěvek Re: Orchids4You Praha Ládví
Tedy my jsme těm zdaleka nechali něco vydělat. :lol: Byli jsme tam ještě jednou dnes po obědě, muž měl pocit, že v pátek nebyl úplně saturován. Prodal česnek, tak bylo za co.


ned 20. zář 2015 15:59:18
Profil

Registrován: čtv 01. říj 2009 9:05:28
Příspěvky: 1485
Bydliště: Liberec
Příspěvek Re: Orchids4You Praha Ládví
Já se nedostala... mrzí mě to, ale nedá se nic dělat....uvidíme, co tedy bude příští rok.... tiše doufám, že to nebylo poprvé a naposledy...


ned 20. zář 2015 19:38:02
Profil

Registrován: stř 03. lis 2010 20:23:55
Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: Orchids4You Praha Ládví
Hovořil jsem s Honzou Zímou. Říkal, že tato výstava byla asi konečná, protože účast lidí malá a prodejci toho moc neprodali. Souhlasím s tím, že propagace byla malá a na návštěvnosti se to odrazilo. Co se týká rostlin jasně vedla Ecuagenera krásné rostliny. U Roelkeho bych řekl, že měl ceny na velikosti rostlin dost nasazené. Stejně velké se dají u Schwertera přes Pokojovky objednat téměř o třetinu levněji. Jinak spokojenost a co se týká těch nedělních dravců, není to jen u nás. Děje se to na každé výstavě a to i v Drážďanech. Tady díky menší účasti zůstaly velmi kvalitní rostliny. Jindy už to jsou přebrané zbytečky. Je škoda, že se nepovedla ta propagace, protože se to naopak mohlo časem rozrůst. Takhle nám asi bohužel zbudou jen oči pro pláč a blízká výstava v Drážďanech.


pon 21. zář 2015 6:14:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. říj 2008 7:23:17
Příspěvky: 4046
Příspěvek Re: Orchids4You Praha Ládví
Sohlasím s Mírou, přesně jsi to vystihl. Fakt škoda, protože je to totální konec výstav tohoto druhu. :cry: :cry: Věra
Já jsem si pořídila Dendrobium laevifolium a dostala jsem od jedné známé hybídek odontoglosa


pon 21. zář 2015 6:38:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5273
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Orchids4You Praha Ládví
Oznámení že bude výstava bylo na FB a na kudyznudy.cz(tady kliklo prý hodně lidí bohužel nepřišli ve stejném počtu) Taky to byla první akce ,musí se to zaběhnout. Neznám moc podrobnosti třeba to až taková hrůza nebyla.Taky i vystavovatelé si nemohou myslet ,že to hned napoprvé pojede jak po drátku.


pon 21. zář 2015 14:19:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron