Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 14:11:09



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Orchidea Bohemica 2014 
Autor Zpráva
Administrátor

Registrován: úte 29. črc 2008 14:35:34
Příspěvky: 3344
Bydliště: Senetářov. okr. Blansko
Příspěvek Re: Orchidea Bohemica 2014
Tak jak jste spokojení s letošní OB? ;) Asi hooooodně provokativní otázka co? Já tam byl v sobotu a na dýl jak na půl hodiny to nebylo. Kytky od Sun Moon došly (i když ne všechny - což na druhou stranu také nebylo úplně špatně). Některé byly slušné a jedna mizerná. No jsem sám zvědav co z toho nakonec poroste a co ne.
hezký den
Pavel


stř 08. říj 2014 10:38:48
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. říj 2008 7:23:17
Příspěvky: 4046
Příspěvek Re: Orchidea Bohemica 2014
Mě nedošlo nic, takže jsem z výstavy odjela bez kytičky......a myslím, že nejen já.
O výstavě se nedá vůbec mluvit......jen jsem slyšela,že příští rok by to mohlo být v Ládví jen jako samostatná výstava. Méně by se platilo z místa a tím by rostliny mohly být levnější......ale to je dlouhá budoucnost....Věra


stř 08. říj 2014 10:57:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor

Registrován: úte 29. črc 2008 14:35:34
Příspěvky: 3344
Bydliště: Senetářov. okr. Blansko
Příspěvek Re: Orchidea Bohemica 2014
No to by bylo super. Současné spojení je podle mého názoru pro "výstavu" vražedné.
hezký den
pavel


stř 08. říj 2014 11:03:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. říj 2008 7:23:17
Příspěvky: 4046
Příspěvek Re: Orchidea Bohemica 2014
Taky bych řekla. S výstavou to nemá nic společného. Ecuagenera v neděli dopoledne prodala vše co měla k dalšímu prodeji a jeli domů....i když si tam někdo jel pro objednané rostliny. Nevím co si o tom myslet.....spíš kšeft než výstava.... :roll: :roll: :roll:


stř 08. říj 2014 11:30:32
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: ned 08. zář 2013 7:09:31
Příspěvky: 101
Příspěvek Re: Orchidea Bohemica 2014
S tím naprosto souhlasím. Uspořádat výstavu v menším, samostatném sále by bylo ideální. Už z hlediska toho, že by tam mohli dostat příležitost i malí prodejci se svými přebytky a ceny rostlin by byly trochu o něčem jiném. No teď nás čeká výstava Na Slupi, tak jsem zvědav.


stř 08. říj 2014 11:34:21
Profil

Registrován: ned 08. zář 2013 7:09:31
Příspěvky: 101
Příspěvek Re: Orchidea Bohemica 2014
Jinak Ecuagenera tam měla některé kytky tragicky přesušené, nakonec jsem u nich koupil jen jedno Platystele hirtzii a jsem zvědavý, jestli to vůbec rozdejchá.


stř 08. říj 2014 12:07:09
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. říj 2008 7:23:17
Příspěvky: 4046
Příspěvek Re: Orchidea Bohemica 2014
A hlavně je tam i pizzerie, dost velká na příslušné debaty a občerstvení. Nemusí tedy nikdo shánět místo, kde posedí a popovídají.....Věra ;) ;)


stř 08. říj 2014 12:31:05
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: ned 08. zář 2013 7:09:31
Příspěvky: 101
Příspěvek Re: Orchidea Bohemica 2014
Přesně tak. Chtělo by to probrat na přednášce.


stř 08. říj 2014 12:54:23
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: sob 16. srp 2008 22:06:16
Příspěvky: 4267
Bydliště: Svatá, okres Beroun
Příspěvek Re: Orchidea Bohemica 2014
tak já musím přiznat, že nejvíc mi zklamalo právě Sun Moon Orchids, nepřivezli mi vůbec nic a dalším třem, co tam byli se mnou také ne. Ani zástupci firmy tam nebyli, v dobu, kdy jsme ta byli (čtvrtek), tam prodával pan Zima. Ale jinak jsem byla spokojená, objednáno jsem měla u TSG a Peruflory, přivezli mi všechno a ještě jsem si vybrala u Ecuagenery a pana Rölkeho. Co do velikosti, zase o kousek větší než vloni, alespoň byly malé expozice firem. Spojení s modely a hračkami mi také nevyhovuje, než se člověk propracuje davem řvoucích dětí a puberťáků, pomalu zapomene, proč tam je :-). Když byla první OB, byla tam jedna zahraniční firma a to pan Röelke. Letošních asi šest firem už je lehce ucházející na naše poměry.


stř 08. říj 2014 13:19:26
Profil ICQ

Registrován: pon 04. bře 2013 1:26:01
Příspěvky: 69
Příspěvek Re: Orchidea Bohemica 2014
Měl jsem objednáno od Ecuagenery a Peruflory. Přístup Ecuagenery je příkladný: žádná platba
dopředu (těch ušetřených peněz za převod a předražený kurz u banky), příjemný ochotný chlapík,
kytky přivezli všechny (kromě jedné, ale to mi napsali s omluvou předem), kytky moc pěkné a ještě jsem dostal
tři kytky navíc zadarmo.Peruflora mi nepřivezla jednu kytku (pochopitelně tu co jsem nejvíc chtěl :P ) a o vrácení peněz jsem si musel sám říct. Kytky pěkné, ale menší než od Ecuagenery. Co mají ale podle mě lépe vymyšlené je balení
kytek. Obě firmy balí stejně, ale Ecuagenera ještě celou kytku zabalí do neprodyšné fólie, což některé kytky odskákaly -
byly jakoby zapařené, opdala část listů, jedna kytka byla uplně na odpis. Peruflora listy kytek zabaluje do prodyšné
síťoviny a všechny kytky byly v perfektní kondici.
To Pavel: Podle mě je to Pavle taky vražedné spojení, ale asi není pro velké zahraniční firmy. Pokud vím, tak si
právě pochvalují to propojení s výstavami, protože k nim zavítá spousta lidí, kteří by na samostatnou výstavu
určitě nepřišli. Je tedy otázka, když bude výstava samostatně, jestli se na ni po roce pro malý kšeft firmy nevykašlou.
Na druhou stranu, já jsem letos ani loni davy těhtných maminek a dětí z ostatních výstav nikde neviděl, byl jsem tam jak loni
tak letos mezi stánky skoro sám. Možná je ale narváno první den - byl jsem tam vždy až v pátek.


stř 08. říj 2014 17:20:13
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron