Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 19:56:39



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Výstava orchidejí a kamélií 
Autor Zpráva

Registrován: čtv 13. úno 2014 11:33:36
Příspěvky: 3
Příspěvek Výstava orchidejí a kamélií
Já byla vloni na výstavě v Drážďanech s CK Lenka Čížová, dopoledne jsme byli na výstavě orchidejí a pak odpoledne ještě v Pilnitz na výstavě kamélií. Oboje byl nezapomenutelný zážitek a hlavně příznivé ceny za nákup kytiček a dostanete tam koupit druhy co u nás ne. Doporučuji ;) Letos tam jedou taky koncem března.


čtv 13. úno 2014 11:44:49
Profil

Registrován: pon 28. bře 2011 19:21:35
Příspěvky: 2258
Bydliště: PODĚBRADSKO
Příspěvek Re: Výstava orchidejí a kamélií
Stejný článek je i na jiném foru orchidejí, trochu mi to zavání reklamou .... ;)


čtv 13. úno 2014 20:25:10
Profil

Registrován: úte 16. lis 2010 15:02:08
Příspěvky: 73
Příspěvek Re: Výstava orchidejí a kamélií
Musím sa panej trochu zastať. Prečo to zaváňa reklamou ? Predsa tu ide o to, aby sme si navzájom poradili. Veľa ľudí by chcelo ísť do Drážďan a dobrá rada padne vhod. My zo Slovenska máme s tým obrovský problém. Len ticho závidím keď pozerám koľko cestoviek z ČR tam robí zájazdy.


čtv 13. úno 2014 23:38:44
Profil

Registrován: stř 03. lis 2010 20:23:55
Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: Výstava orchidejí a kamélií
Ono to je obráceně zase s výstavami v Maďarsku, tam jste na tom lépe Vy.


pát 14. úno 2014 7:34:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5273
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Výstava orchidejí a kamélií
Takhle ;) -v inzerci je myslím povoleno vše.Zatím jsem si tedy nějakých mantinelů nevšimla.Ale tohle je jiná situace, když je to takto jakoby oklikou napsáno taky mě to moc nesedí.A ještě tedy stejný text i jinde je to troškavajc zvláštní. Jiné by bylo přímo oznámení od cestovní agentury na výstavu v Drážďanech jako nabídka a upozornění .Pak to beru .


pát 14. úno 2014 16:13:44
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: úte 16. lis 2010 15:02:08
Příspěvky: 73
Příspěvek Re: Výstava orchidejí a kamélií
Míra, určite dobre vieš že výstave v Drážďanoch sa málo čo vyrovná. Výstava v Budapešti Vajdahunyad je z roka na rok slabšia. Teraz na jeseň tam prevažovali samé phaly.


pát 14. úno 2014 17:18:41
Profil

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7495
Příspěvek Re: Výstava orchidejí a kamélií
No já občas taky něco nakopíruju z jednoho fora do druhého nebo na FB, abych to nemusela psát znovu. Až tak tragicky bych to neviděla.


pát 14. úno 2014 18:36:11
Profil

Registrován: pon 28. bře 2011 19:21:35
Příspěvky: 2258
Bydliště: PODĚBRADSKO
Příspěvek Re: Výstava orchidejí a kamélií
Tragedie to není určitě, jen mně to pobavilo a rozhodně mně to nevadí :)


pát 14. úno 2014 18:41:23
Profil

Registrován: čtv 13. úno 2014 11:33:36
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Výstava orchidejí a kamélií
Ahoj všichni, děkuji za komentáře.Netušila jsem, že to způsobí takový poprask. :-) Před mým článkem jsem četla,že pan Palphio doporučil CK Kalousek a to nikomu nevadilo :-). Tak jsem se jenom podělila o zkušenosti a pak jsem to napsala i na jiné fórum, také to ráda pročítám, jako paní evulka.Takže jen doporučuji,je to moc pěkný výlet,třeba by se to mohlo někomu líbit.Já jsem to letos pořádila jako dárek svojí mamce. ;)


pon 17. úno 2014 14:00:42
Profil
Administrátor

Registrován: úte 29. črc 2008 14:35:34
Příspěvky: 3344
Bydliště: Senetářov. okr. Blansko
Příspěvek Re: Výstava orchidejí a kamélií
Jsem rád, že to berete sportovně. Určitě není žádný problém, když tu kdokoliv uvede svoji osobní upřímnou zkušenost s jakýmkoliv komerčním produktem a je jedno jestli se jedná o kytky, pomůcky pro pěstování nebo třeba odkaz na CK pořádající zájezdy na výstavy. Dokonce ani nemám problém s reklamou jako takovou, když prodejce na rovinu řekne, jsem prodejce a nabízím takové či makové výrobky, a byl bych rád, když je uživatelé tohoto fóra vyzkoušeli. Už se tu ale bohužel několikrát stalo, že někdo prezentoval rádoby uživatelskou zkušenost s výrobkem a přitom se ukázalo, že je to sám výrobce či prodejce. Takovéto podvodné jednání se mi ukrutně protiví. Díky uvedeným zkušenostem jsme občas více podezřívaví než by se možná slušelo.
Přijměte proto prosím moji omluvu.
Hezký den
Pavel


pon 17. úno 2014 14:38:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron