Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 29. bře 2024 12:54:58



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Flora Olomouc 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06. úno 2011 18:22:12
Příspěvky: 154
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: Flora Olomouc
Byli tam asi 3-4 stánky , vetsinou faly, i modré barvené, několik catleí, dendrobií, hodně miltonií a jim příbuzných a bílé, oranžové a červené cymba. Stromky, jiřiny, vřesy, podzimní květiny, bylinky, kaktusy, sukulenty, skalničky, cybuloviny, lekníny a krámy, co s kytkama nesouvisí. Jako výlet hezké . Hana - správy z Flóry Olomouc.


čtv 18. srp 2011 19:45:31
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. čer 2011 15:51:49
Příspěvky: 263
Bydliště: Adamov
Příspěvek Re: Flora Olomouc
Tak dnes jsem byl i s tatíkem a manželkou na Floře a je to tam teda děs a bída...samé hybridní phaly a tak podobně. Prostě zboží dostupné v hypermarketu. Má objednávka u lukscheitera nebyla a tatík si tam také objednal dokonce dostal potvrzení emailem že je to připraveno a jaké bylo překvapení že nic neměl. Takže tímto mohu říci že na floru už nepojedu protože kupovat si oblečení a hračky na stancích kterých tam bylo plno opravdu nepotřebuji. Jediné co jsme si s ženou koupily byly 3 masožravé potvůrky(ty jsou její) a já si koupil živé kamínky pro radost.
No a lukscheiter u mne skončil a to jsem si ani nic o něj neodvezl. Komunikace žádná, výmluvy na syna že mu nic nenachystal. Takže pro mne jedině už naturalia.cz pokojovky.cz nebo terrakoruna.cz

_________________
orchidejky už nejsou u mě jen koníček, ale už přerostly ve slona


sob 20. srp 2011 16:46:19
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: