Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 29. bře 2024 10:40:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Lukscheiter v Hradci Kralove 6.2. 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. úno 2009 18:24:32
Příspěvky: 308
Bydliště: Holice, Pardubicko
Příspěvek Lukscheiter v Hradci Kralove 6.2.
Pro vsechny,kteri maji s p.Lukscheiterem a jeho rostlinami dobre zkusenosti,tak mi psal,ze vystavuje 6.2. v Hradci Kralove-je to nedele od 9-12hod. ;)

Nevim ovsem kde.K teto informaci jsem prisla nahodou,kdyz mi psal ze ma pro me mnou objednanou Vandu a Ascocendu uz s vyhony s poupaty,ktere jsem chtela k Vanocum,ale radeji jsem si pockala.Na svych strankach tuto informaci nema.Kdyz budu mit stesti,tak mi je hodi i k nam do Holic,aby je pry nemusel zahrivat,kdyz jsem si je chtela vyzvednout az odpoledne.Uvidime.myslim,ze pokud by nekoho zajimalo,kde to presne v Hradci Kralove bude,tak by to urcite mailem zodpovedel.Ja jen tak,ze ja jsem si rostliny vyzvedavala v Chotci,protoze napr. do Ladvi bych se nedostala.Tak to snad budu mit tentokrat bliz.


pon 24. led 2011 11:02:19
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pát 18. pro 2009 20:08:30
Příspěvky: 246
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Lukscheiter v Hradci Kralove 6.2.
Danicka píše:
Pro vsechny,kteri maji s p.Lukscheiterem a jeho rostlinami dobre zkusenosti,tak mi psal,ze vystavuje 6.2. v Hradci Kralove-je to nedele od 9-12hod. ;)

Nevim ovsem kde.K teto informaci jsem prisla nahodou,kdyz mi psal ze ma pro me mnou objednanou Vandu a Ascocendu uz s vyhony s poupaty,ktere jsem chtela k Vanocum,ale radeji jsem si pockala.Na svych strankach tuto informaci nema.Kdyz budu mit stesti,tak mi je hodi i k nam do Holic,aby je pry nemusel zahrivat,kdyz jsem si je chtela vyzvednout az odpoledne.Uvidime.myslim,ze pokud by nekoho zajimalo,kde to presne v Hradci Kralove bude,tak by to urcite mailem zodpovedel.Ja jen tak,ze ja jsem si rostliny vyzvedavala v Chotci,protoze napr. do Ladvi bych se nedostala.Tak to snad budu mit tentokrat bliz.


V HK bude v Aldisu - bude se tam účastnit teraristických burz http://www.lukscheiter.cz/burzy.htm


pon 24. led 2011 11:28:27
Profil

Registrován: pát 24. říj 2008 17:19:59
Příspěvky: 41
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Lukscheiter v Hradci Kralove 6.2.
Ahojky, moc díky za informaci, jsem z Hradce a nic nevím. Hodí se mi to, protože jsem konečně zprovoznila vitrínu a potřebuji nějaké tiladsie případně jiné doprovodné rostliny.
Hana


sob 29. led 2011 13:02:27
Profil

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7495
Příspěvek Re: Lukscheiter v Hradci Kralove 6.2.
Hana píše:
Ahojky, moc díky za informaci, jsem z Hradce a nic nevím. Hodí se mi to, protože jsem konečně zprovoznila vitrínu a potřebuji nějaké tiladsie případně jiné doprovodné rostliny.
Hana

Hleďme, krajanka, třeba se tam uvidíme :D


sob 29. led 2011 16:55:51
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. úno 2009 18:24:32
Příspěvky: 308
Bydliště: Holice, Pardubicko
Příspěvek Re: Lukscheiter v Hradci Kralove 6.2.
Ahoj,posilam foto nove Vandy krizene s 2 Ascocendami V.Sumon spot, Ascda. Phairot x Ascda.Yip-Gua Chia Long,
kterou jsem si vcera privezla od p.Lukscheitera z HK.Neni to ta,co jsem puvodne chtela ( V.Pimsay wirat X V.Tarab waxy ),protuze tu nemel s vyhonem,ale mel pro me stranou danou jednu Vandu /Ascdu s kvety a 3 Vandy/Ascdy s vyhony.Ja si nakonec vybrala tuhle misenku s vyhonem a i novou roslinkou ( je to konecne darek k Vanocum,na ktery jsem dostala penize od manzela ).Koreny ma samozrejme nic moc,jen takove provazky,ale ona se da ve vaze dokupy.Tesim se uz na kvety-mely by byt strakate.


Přílohy:
Nova Vanda x Ascda od Luksch.JPG
Nova Vanda x Ascda od Luksch.JPG [ 96.54 KiB | Zobrazeno 3659 krát ]
vyhon a nova rostlinka u nove Vandy x Ascdy.JPG
vyhon a nova rostlinka u nove Vandy x Ascdy.JPG [ 113.4 KiB | Zobrazeno 3659 krát ]
Nova Vanda x Ascda od Luksch s kamaradkami.JPG
Nova Vanda x Ascda od Luksch s kamaradkami.JPG [ 183.64 KiB | Zobrazeno 3659 krát ]
pon 18. dub 2011 20:43:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron