Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 27. dub 2024 14:40:29



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 214 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
 Kvete mi Vanda 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. říj 2010 9:37:06
Příspěvky: 75
Bydliště: kousek od Prahy
Příspěvek Re: Kvete mi Vanda
Míra píše:
No já jediné, co dávám ven je Vanda teres, protože potřebuje hodně slunce ale pokud jdou rostliny na místě dobře, není naprosto důvod nic letnit. Mnohdy v dobré víře rostlinu spíš zastavíme než vylepšíme.


Míro, kvetla Vám už ta Vanda teres?


sob 21. kvě 2011 9:25:26
Profil

Registrován: stř 03. lis 2010 20:23:55
Příspěvky: 2909
Příspěvek Re: Kvete mi Vanda
Ne bohužel, a to ji mám 30 let. Krásně roste ale nekvete, byť je nyní venku ve skleníčku s rajčaty bez zastínění na plném slunečním úpalu. Několik let jsem i v zimě přisvětloval ale prostě se mi to nepodařilo. Je světelně velice náročná, nebo dělám nějakou chybu, o které nevím.


pon 23. kvě 2011 6:49:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. říj 2010 9:37:06
Příspěvky: 75
Bydliště: kousek od Prahy
Příspěvek Re: Kvete mi Vanda
Míra píše:
Ne bohužel, a to ji mám 30 let. Krásně roste ale nekvete, byť je nyní venku ve skleníčku s rajčaty bez zastínění na plném slunečním úpalu. Několik let jsem i v zimě přisvětloval ale prostě se mi to nepodařilo. Je světelně velice náročná, nebo dělám nějakou chybu, o které nevím.


Míro, to jste mě tedy nepotěšil. Byla bych příliš troufalá,kdybych poprosila o foto. Jsem strašně zvědavá, jak vypadá taková 30-ti letá potvůrka.


úte 24. kvě 2011 10:32:36
Profil

Registrován: stř 03. lis 2010 20:23:55
Příspěvky: 2909
Příspěvek Re: Kvete mi Vanda
No budete se divit ale nijak zvlášť veliká, protože spodek vydřeví a kořeny v této části odejdou, takže se uřízne a zasadí znovu až po nově vyrážející kořeny. Uřízne se klidně 30-40cm. Tím se pořád drží nízká. To samé dělám s ostatními Vandami, které odspoda vyholují, takže ta suavis pokud bych ji tak neudržoval by měla okolo dvou metrů. Ono to jinak nejde.


úte 24. kvě 2011 12:50:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 214 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: