Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 26. čer 2024 7:11:38



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 kalendář 2013 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. říj 2010 9:37:06
Příspěvky: 75
Bydliště: kousek od Prahy
Příspěvek Re: kalendář 2013
marťan píše:
Miro,pár stránek zpátky je seznam kytek,prakticky všechny fotky tady v průběho letošního roku byly.Dávám na ukázku fotku "července"... ;)
Je tam vyfoceno 12 botanických střevičníků,které mi letos stihly vykvést (10 paphiopedil a 2 phragmy).
A jinak-díky... :oops: 8-)
Celková fotka kalendáře o kvalitě příliš nehovoří,tak ještě přidám detail... :roll: ;)


Už chápu tu Vaší přezdívku(pokud to není variace jména Martin), vy prostě musíte být z jiný planety. :o Tohle by žádný pozemšťan nedokázal. Nádherná fotografie.... Jste umělec.


ned 02. pro 2012 20:24:24
Profil

Registrován: pon 16. led 2012 15:34:25
Příspěvky: 1547
Příspěvek Re: kalendář 2013
Vlaďko,dííky,ale takové fotky dokáže udělat každý,kdo bude chtít... ;)
Moje výhoda je v tom,že o focení něco vím,ale hlavně-že mám ty kytky doma,a fotím je v různých stádiích květenství,mohu si vybrat,kdy jsou nejvíce "sexy".A navíc mne to velmi baví... :!: :oops:
Jako profi fotograf bych takovou možnost neměl... :roll:
P.S...když už jsme u toho,kalendáře jsou doma,ale čekám na obálky,hledal jsem nejlevnější,a sliby zatím byly chyby... :?
Tak je zatím rozdávám v rodinném kruhu s tím,že pod stromečkem už NIC jinýho nebude... :shock: :lol:
Ale platí to,že příští týden je pošlu všem,kteří poslali adresu... :!: 8-)

_________________
www.orchids.webnode.cz


ned 02. pro 2012 20:42:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. říj 2010 9:37:06
Příspěvky: 75
Bydliště: kousek od Prahy
Příspěvek Re: kalendář 2013
Já se omlouvám, že jsem vlezla do kalendářového vlákna, když nechci objednat kalendář. Musela jsem se jen prostě poklonit Vašemu umění, což jsem chtěla udělat už dávno v jiných vláknech. Tahle Vaše detailní fotka mě prostě přinutila zasednout přihlásit se a konečně napsat , jak úžasný fotky děláte. A ještě umíte pěstovat orchideje. Pak, že se nedá dělat víc věcí pořádně :lol: Budu muset asi nastudovat to Vaše fotovlákno ...


úte 04. pro 2012 10:23:25
Profil

Registrován: stř 17. lis 2010 21:38:38
Příspěvky: 785
Příspěvek Re: kalendář 2013
marťane, moc se mi líbí tvůj kalendář, nepřemýšlíš nad tím, že by byl třeba příští rok s dendrobii? To by byla moje krevní skupina :lol:

_________________
http://kaacka3.rajce.idnes.cz/


úte 04. pro 2012 13:02:07
Profil

Registrován: pon 16. led 2012 15:34:25
Příspěvky: 1547
Příspěvek Re: kalendář 2013
Vlaďko,díky za poklonu-vždycky mne potěší,když se fotky někomu líbí.
Že bych uměl pěstovat orchideje-s tím souhlasit nemohu.Ale je pravda,že se to snažím dělat pořádně... :mrgreen:

Kačko,to bych musel nafotit dendra u vás,kteří je pěstujete,já jich mám jenom pár,ani ne na půl roku... :lol:

P.S...Zítra jdou kalendáře na poštu,dejte mi vědět na SZ,v jakém stavu přišly,doufám,že bude všechno OK... :roll: :P

_________________
www.orchids.webnode.cz


úte 04. pro 2012 18:13:57
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 17. lis 2010 21:38:38
Příspěvky: 785
Příspěvek Re: kalendář 2013
marťan píše:
Vlaďko,díky za poklonu-vždycky mne potěší,když se fotky někomu líbí.
Že bych uměl pěstovat orchideje-s tím souhlasit nemohu.Ale je pravda,že se to snažím dělat pořádně... :mrgreen:

Kačko,to bych musel nafotit dendra u vás,kteří je pěstujete,já jich mám jenom pár,ani ne na půl roku... :lol:

P.S...Zítra jdou kalendáře na poštu,dejte mi vědět na SZ,v jakém stavu přišly,doufám,že bude všechno OK... :roll: :P

tak já nevidím problém v tom, sbírku dender rozšířit :lol: .... no nevadí, jen mě to tak napadlo ;)

_________________
http://kaacka3.rajce.idnes.cz/


stř 05. pro 2012 7:48:12
Profil

Registrován: pon 16. led 2012 15:34:25
Příspěvky: 1547
Příspěvek Re: kalendář 2013
Kačko,mám to v plánu,Eva mně při výběru vede ruku...:)
Chtěl bych ještě některé tropické druhy,ale nevím,jak obtížně se budou shánět... :roll: :!:

_________________
www.orchids.webnode.cz


stř 05. pro 2012 8:16:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: sob 16. srp 2008 22:06:16
Příspěvky: 4267
Bydliště: Svatá, okres Beroun
Příspěvek Re: kalendář 2013
marťan píše:
Kačko,mám to v plánu,Eva mně při výběru vede ruku...:)
Chtěl bych ještě některé tropické druhy,ale nevím,jak obtížně se budou shánět... :roll: :!:


neboj, my tě s Kačkou zahltíme informacemi, kde se všude dají sehnat, že z toho budeš předendrobiovanej :lol: :lol:


stř 05. pro 2012 11:43:59
Profil ICQ

Registrován: stř 17. lis 2010 21:38:38
Příspěvky: 785
Příspěvek Re: kalendář 2013
EvaJ píše:
marťan píše:
Kačko,mám to v plánu,Eva mně při výběru vede ruku...:)
Chtěl bych ještě některé tropické druhy,ale nevím,jak obtížně se budou shánět... :roll: :!:


neboj, my tě s Kačkou zahltíme informacemi, kde se všude dají sehnat, že z toho budeš předendrobiovanej :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
http://kaacka3.rajce.idnes.cz/


stř 05. pro 2012 15:52:50
Profil
Administrátor

Registrován: úte 29. črc 2008 14:35:34
Příspěvky: 3344
Bydliště: Senetářov. okr. Blansko
Příspěvek Re: kalendář 2013
Kalendář mi dneska dorazil. A za mě můžu říct, že dobrý ;) Fakt dobrá práce.
Hezký den a Marťane díky
Pavel


čtv 06. pro 2012 21:25:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron