Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 27. dub 2024 14:58:26



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Cim zneskodnit trasnenku? 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. úno 2009 18:24:32
Příspěvky: 308
Bydliště: Holice, Pardubicko
Příspěvek Cim zneskodnit trasnenku?
Ahojky,
mam dotaz na trasnenku-cim ji zlikvidovat? Agrion nezabira mam si sehnat Biool,Talstar ci jine? Mrchy me likviduji Phaly a strevice.Diky


čtv 14. led 2010 14:47:11
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: sob 03. led 2009 14:15:00
Příspěvky: 2356
Příspěvek Re: Cim zneskodnit trasnenku?
No potěš,to budeš bojovat pěkně dlouho než se jich zbavíš.Napíšu ti jak jsem s něma zápasila.Napřed jsem se je snažila likvidovat ručně,na pomoc sem vzala i párátko,abych se dostala i do útrob listů,byly všude,dokonce i na podpěře očka/z umělé hmoty/,kam se zahákne květní stvol.Jak tohle dlouho trvalo nevím,asi věčnost,pořád sem se hrabala v listech,kolem poupat, květů.Až se zdálo,že to bude ok tak jsem ještě použila Agrion a přidala do něj asi 2kapky jaru a pořádně rozmíchala.Všimla jsem si totiž,že z těch potvor to sjede jak z kačeny a ten jar pomohl aby to na nich zůstalo.Tohle je už nějaký pátek nebo spíš rok pryč a třásněnky taky.Bylo by dobré vzít rozprašovačem i ten substrát,pro jistotu.Takže hodně zdaru při boji! Třeba má ještě někdo lepší radu a přidá se. :)


čtv 14. led 2010 15:07:06
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: