Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 29. bře 2024 17:17:22



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 Malý černí broučci 
Autor Zpráva

Registrován: stř 21. říj 2015 15:57:28
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Malý černí broučci
To dorazilo rychle. Čekal jsem, že díky státnímu svátku obálka dojde až dnes. To už by ale asi byly jen mrtvolky. Opravdu jen tři přežili transport? Ty ostatní alespoň neprchali ne? :lol: Příště by to asi chtělo malou krabičku (od bonbónů) a bublinkovou obálku.
Manžel se bojí invaze a já si je mám v klidu a s úsměvem chovat u orchideje? :P
No díky dobrému stavu orchideje (dva nové přírůstky a již dva nově vyrůstající stvoly) zatím chemii použít nechci. A už i vím, že proti proudu plavat neumí. :P
Díky za identifikaci, další informace i stránky s "ošklivými / krásnými" obrázky. Ten měděno-zlatý je pěkný. Škoda jen, že nejsou velcí jako kráva (nebo prase) a nepasou se na louce. Nebo třeba nepožírají suchou trávu kolem železniční trati. Bylo by na co koukat. :lol: Ale takto maličcí ..., málo kdo je vidí a obdivuje.


čtv 29. říj 2015 14:30:10
Profil

Registrován: úte 26. bře 2013 17:58:12
Příspěvky: 1268
Bydliště: Kolomuty
Příspěvek Re: Malý černí broučci
Pokud vím, projede obálka nějakou čtečkou na poštovní směrovací číslo, tak se při tom asi přimajzne, ti, co byli ve škvírce na kůře asi přežili. A ti živí drandili po pytlíku, tak jsem je prohlížela v něm. Přeci jen máme hodně kytek a o kalamitu nestojím. Muž je nakloněnej používat tvrdou chemii a já ji v domě nechci, tak je lepší prevence. Jsem Vám vděčná, že jsem si mohla pěkně zahledat a vidět nové zázraky přírody, jako kráva velcí by být nemuseli, ale vidět okem by mohli být. Tak nahlašte, co to po čase udělá, jestli zmiznou, nebo budete muset asanovat :mrgreen: , Eva


čtv 29. říj 2015 15:24:19
Profil

Registrován: stř 21. říj 2015 15:57:28
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Malý černí broučci
Chvostoskoci zatím přežívají dále. Jejich počet je redukován máčením. (Jak jsem psal dříve, neumějí plavat.)
Orchidej dobře prospívá. Nedávno rozkvetla - 13 krásných květů.


sob 06. úno 2016 11:46:57
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron