Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 10:17:43



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Polapená vlnatka 
Autor Zpráva

Registrován: úte 20. srp 2013 13:58:43
Příspěvky: 401
Příspěvek Re: Polapená vlnatka
Calypso je neonikotinoid a systémový stejne jako mospilan. Použval jsem ho na blumy švestky a špendléky vcelku úspěšně.. je u něj menší spoitřeba, ale nevím, jesti je ještě v podeji. jarda


čtv 01. zář 2022 23:39:59
Profil

Registrován: stř 03. lis 2010 20:23:55
Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: Polapená vlnatka
Přípravek Sanio jsem zkoušel. Prodávali ho už namíchaný v litrovém balení. Vypadalo to nadějně ale zklamal jako všechno. Holt Vydate granulát nebo Ultracit to holt není a nic takového už bohužel nebude. Tyto přípravky byly ZNJ ale vyvraždily naprosto všechno a zcela spolehlivě.


pát 02. zář 2022 8:38:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 04. lis 2009 9:29:35
Příspěvky: 1851
Bydliště: Nové Bránice okr.Brno-venkov
Příspěvek Re: Polapená vlnatka
mácha píše:
Calypso je neonikotinoid a systémový stejne jako mospilan. Použval jsem ho na blumy švestky a špendléky vcelku úspěšně.. je u něj menší spotřeba, ale nevím, jesti je ještě v podeji. jarda

Calypso se neprodává dlouho. Ani jiné se stejnou účinnou látkou. Proti Mospilanu bylo Calypso znatelně účinnější.
U toho Sania někde tvrdí, že je to bývalé Calypso. Je to ale jiná účinná látka, zcela jiné dávkování. Nenapadá mne, v čem jsou srovnatelné. Koupil jsem, ještě ale nepoužil.


pát 02. zář 2022 23:37:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. črc 2009 11:10:58
Příspěvky: 2874
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Polapená vlnatka
cheron píše:
Nový listový insekticíd so systémovým účinkom: http://www.drago.cz/sanium-system-50ml/
Skúsenosť s prípravkom nemám (ani s vlnatkami), ale ak nezaberá Mospilan ani iné prípravky, tak by som ho skúsil ...


sanium-system- má stejnou účinnou látku jako SANIUM AL. Není mi jasné, zdali Míra používal stejný přípravek, děkuji.

_________________
http://www.orchidey.estranky.cz/


pon 05. zář 2022 15:07:54
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 03. lis 2010 20:23:55
Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: Polapená vlnatka
Paphio píše:
cheron píše:
Nový listový insekticíd so systémovým účinkom: http://www.drago.cz/sanium-system-50ml/
Skúsenosť s prípravkom nemám (ani s vlnatkami), ale ak nezaberá Mospilan ani iné prípravky, tak by som ho skúsil ...


sanium-system- má stejnou účinnou látku jako SANIUM AL. Není mi jasné, zdali Míra používal stejný přípravek, děkuji.

Právě, že ano, protože na tom jediném je uveden červec. Navíc jste na tento přípravek tady tehdy upozorňoval vy a já na něj tehdy náhodou narazil.


úte 06. zář 2022 17:11:16
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 28. říj 2015 19:16:45
Příspěvky: 1003
Příspěvek Re: Polapená vlnatka
Sanium AL - účinná látka: flupyradifuron 0,08 g/l
Sanium System - účinná látka: flupyradifuron 25 g/l


úte 06. zář 2022 20:38:37
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron