Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 28. dub 2024 12:30:29



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Moje zimnní zahrada 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. říj 2008 7:23:17
Příspěvky: 4046
Příspěvek Re: Moje zimnní zahrada
To jsem nemyslela špatně,ale auto potřebujeme taky, manžel jezdí do práce, jinak by se nedostal, my máme skleník přidělaný na jižní straně,ale vchod mám z venku....hlavně si to pěkně užívej, třeba zajedu na kávu, odkud jsi?


úte 23. bře 2010 15:31:40
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: ned 22. úno 2009 13:40:35
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: Moje zimnní zahrada
Věra píše:
To jsem nemyslela špatně,ale auto potřebujeme taky, manžel jezdí do práce, jinak by se nedostal, my máme skleník přidělaný na jižní straně,ale vchod mám z venku....hlavně si to pěkně užívej, třeba zajedu na kávu, odkud jsi?

Já jsem to nemyslela jako že někdo má auto ale obrazně že spoustu lidí má koníčky a to něco stojí .Jsem od Mladé Boleslavi 10 km bydlíme na polosamotě u lesa,pokud budeš mít cestu ráda tě uvítám a dáme kávu----jezdím na výstavy tak myslím že v Lýsí se uvidíme budeš tam vystavovat? : :P


úte 23. bře 2010 16:34:38
Profil
Moderátor

Registrován: čtv 21. led 2010 20:30:37
Příspěvky: 4054
Příspěvek Re: Moje zimnní zahrada
lm26 píše:
mám dotaz na olaw: ten zasklený balkon, je panelákový balkon? A pokud ano je tam nějak vyřešená izolace? Moje matka má balkon také zasklený a v zimě jí tam zmrzla voda v kbelíku, takže se tam nic pěstovat nedá. Pořád přemýšlíme nad nějakým přiměřeným zateplením na zimu.

Letos přesně to samé budu dělat. Je to balkon v bytovce s osmi byty. Přes zimu se tam drží teplota okolo 5ti °C, takže tam mám akorát Bletillu, Pleionky a Cypripedium. Teď když se pěkně oteplilo tak je tam kolem patnácti v noci, takže jsem dal všechny chladnomilné orchideje na rozjetí. Po zmrzlých je vyhážu pod strom a na balkon jdou teplomilné. Orientace na jih

_________________
http://saslik.rajce.idnes.cz/


úte 23. bře 2010 18:25:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. bře 2009 11:18:28
Příspěvky: 698
Bydliště: Česká Lípa, Žizníkov
Příspěvek Re: Moje zimnní zahrada
FAMÓÓÓZNÍ!!! Parádní jsou záhony na zemi. Pořád přemýšlím, jak je udělat v mojí ZZ, jenže je tam topení v podlaze. Uvažuji, že to vyřeším nějakýma velkýma truhlíkama kousek nad zemí. Aby rychle nevysychaly. No, zase jedna inspirace.
jindrich.po píše:
Moje zimnní zahrada kde pěstuji převážně Phalaenopsis a Cattleya :lol: :lol:


úte 23. bře 2010 23:50:41
Profil

Registrován: čtv 25. bře 2010 22:07:43
Příspěvky: 1
Bydliště: Východní Čechy
Příspěvek Re: Moje zimnní zahrada
Tak to je paráda, nádherná zimní zahrada. Závidím :oops:


pát 26. bře 2010 8:22:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: