Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 27. dub 2024 22:29:22



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Orchideje v zimě 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5275
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Orchideje v zimě
Určitě každý přemýšlíte jak umístit svoje kytičky přes zimní období co nejlépe. Tak já ukážu svoje veledílo .
V jednou koutě zimní zahrady mám nejsvětleji tak tam jsou hlavně přírodní Paphiopedila .Přisvětluji od října to okolo pafíček v podobě kytek je jen dekorace. :D Na druhé nejsvětlejší straně jsou umístěny(jen v tomto období) zelenolisté velkokvěté Paph.Tady v tomto místě je velký problém srážení vody na makrolonu na stropě.To je nejhorší místo u mě .Ale světlo je tam nejlepší. Zkouším jak to bude fungovat z deskou z polykyrbonátu kterou mám položenou na konstrukci. No tak takhle a jak to máte vy ? Docela by mě to zajímalo.


Přílohy:
deska polykarbonát.jpg
deska polykarbonát.jpg [ 193.87 KiB | Zobrazeno 3126 krát ]
V koutě.jpg
V koutě.jpg [ 195.52 KiB | Zobrazeno 3126 krát ]
Poznámka: Druhá strana
Paph,.jpg
Paph,.jpg [ 193.89 KiB | Zobrazeno 3126 krát ]
sob 08. říj 2011 16:04:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. říj 2008 7:23:17
Příspěvky: 4046
Příspěvek Re: Orchideje v zimě
HAKI píše:
Určitě každý přemýšlíte jak umístit svoje kytičky přes zimní období co nejlépe. Tak já ukážu svoje veledílo .
V jednou koutě zimní zahrady mám nejsvětleji tak tam jsou hlavně přírodní Paphiopedila .Přisvětluji od října to okolo pafíček v podobě kytek je jen dekorace. :D Na druhé nejsvětlejší straně jsou umístěny(jen v tomto období) zelenolisté velkokvěté Paph.Tady v tomto místě je velký problém srážení vody na makrolonu na stropě.To je nejhorší místo u mě .Ale světlo je tam nejlepší. Zkouším jak to bude fungovat z deskou z polykyrbonátu kterou mám položenou na konstrukci. No tak takhle a jak to máte vy ? Docela by mě to zajímalo.

Hanko, já se přiznám,že skleník byl dělaný na pelargonie,chtěla jsem pro orchideje jen asi 2x3,ale neuspěla jsem,takže musí být spolu s pelargoniemi a teplotu tam při největčích mrazech mám 10st. a to jen kvůli orchidejím, jinak bych to stáhla na 5 st....ostatní mám v bytě,ale chtěla bych to nějak vyřešit,ale předěláváme celý byt, tak finance jdou jinam....Věra


sob 08. říj 2011 16:44:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: