Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 28. dub 2024 5:19:42



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Stojanek na orchideje od manzela k MDŽ 
Autor Zpráva

Registrován: sob 20. čer 2009 9:09:29
Příspěvky: 95
Bydliště: Okres Praha-východ
Příspěvek Re: Stojanek na orchideje od manzela k MDŽ
Přesně tak, právě proto, že máme doma tu realitu, tak ty sny si vzít nedáme :mrgreen:


čtv 10. bře 2011 9:26:18
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5275
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Stojanek na orchideje od manzela k MDŽ
kaacka3 píše:
tak nevím....myslím si, že není moc ženských, která by chtěli doma statnýho a spanilýho rytíře....

Upřesním - Rytíř byl středověký válečník šlechtického původu -k pasování na rytíře byla potřeba prokázat statečnost a věrnost. Uznávám - to jsme v úplně jiný době a bůhví jak to tenkrát bylo .Jen obhajuju rytíře. 8-)


čtv 10. bře 2011 9:35:08
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 17. lis 2010 21:38:38
Příspěvky: 785
Příspěvek Re: Stojanek na orchideje od manzela k MDŽ
HAKI píše:
kaacka3 píše:
tak nevím....myslím si, že není moc ženských, která by chtěli doma statnýho a spanilýho rytíře....

Upřesním - Rytíř byl středověký válečník šlechtického původu -k pasování na rytíře byla potřeba prokázat statečnost a věrnost. Uznávám - to jsme v úplně jiný době a bůhví jak to tenkrát bylo .Jen obhajuju rytíře. 8-)

tak já to samo myslela obrazně...to jsi určitě pochopila :lol: :lol: ...ale jako obhajova rytíře - fakt dobrý :lol:

_________________
http://kaacka3.rajce.idnes.cz/


čtv 10. bře 2011 9:53:02
Profil

Registrován: stř 03. lis 2010 20:23:55
Příspěvky: 2909
Příspěvek Re: Stojanek na orchideje od manzela k MDŽ
HAKI píše:
Míra píše:
A vůbec, ženský moc sníte a realita Vám mnohdy utíká, a protože se nesrovnává s Vašimi sny, tak jste zklamané. Život ale sen není.

Musím odpovědět za všechny ženský- ještě snít byste nám zakázal no teda :!: :?: :P A že život není sen - :D když se nevyvede jeden sen bude další ........... :mrgreen:

Tak pozor!! Nikde jsem nepsal a ani nemyslel zakazovat někomu sny!! Ty máme každý!! Ale Vy (ženy) je občas taháte do reality a tu s nimi porovnáváte a to je o průser.


čtv 10. bře 2011 10:08:26
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 03. lis 2010 20:23:55
Příspěvky: 2909
Příspěvek Re: Stojanek na orchideje od manzela k MDŽ
Citace:
No ono také záleží na tom, zda to ta ženská tak bere. Spíš se vše stává samozřejmostí a do rytíře to má hóooodně daleko. A vůbec, ženský moc sníte a realita Vám mnohdy utíká, a protože se nesrovnává s Vašimi sny, tak jste zklamané. Život ale sen není.

Citace:
tak nevím....myslím si, že není moc ženských, která by chtěli doma statnýho a spanilýho rytíře....ale spíš normálního chlapa.......nesnesla bych - promiňte - blbečka, který okolo mě skáče, snáší mi modré z nebe, stačí, když dělá to, co normální chlap dělat má a má aspoň trochu úcty k manželce....tak jako ona má k němu.....
vezmu to podle sebe....když drahá polovička něco potřebuje, tak mi přijde jako normální že to udělám, ale když potřebuju něco já....tak musím žebrat jak blbec :roll: ....zrovna včera jsem seděla do noci nad jeho!!! papíry, asi začnu dělat upejpavou a taky se nechat takhle doprošovat :lol: :lol: :lol: :lol: jo to by daně asi nestihnul :lol: :lol: :lol: :lol:


To máte naprostou pravdu. Je potřeba si vycházet vstříc ale také posuzovat, co právě chcete a co dělá, co je méně důležité a co více. Tím chci říci posoudit priority. Pokud chcete důležitou věc a on se přitom "dloube v nose" pak máte pravdu.


čtv 10. bře 2011 10:12:56
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 17. lis 2010 21:38:38
Příspěvky: 785
Příspěvek Re: Stojanek na orchideje od manzela k MDŽ
to chci důležitou věc....držák na orchišky :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
http://kaacka3.rajce.idnes.cz/


čtv 10. bře 2011 10:18:17
Profil

Registrován: pát 20. lis 2009 15:44:42
Příspěvky: 725
Příspěvek Re: Stojanek na orchideje od manzela k MDŽ
kaacka3 píše:
hanafaranova píše:
Hmmm, kolegini z práce řek manžel:Na, tu máš kytku k MDŽ, a dal jí salát.... :shock:

takovýho vtipnýho manžela mám taky doma :lol: :lol: :lol: letos to teda bylo bez salátu :lol: :lol: :lol: :lol:

Přesně tak, slova manžela: co se nedá sníst je zbytečné pěstovat :D


čtv 10. bře 2011 12:41:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5275
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Stojanek na orchideje od manzela k MDŽ
Když jsem chtělá držáky na orchideje bylo mě od počítače řečeno- tak si je kup.Žádný problém-koupila jsem a ještě jsem dostala pochvalu jak jsem šikovná. ;)


čtv 10. bře 2011 12:50:42
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: sob 20. úno 2010 1:33:23
Příspěvky: 746
Bydliště: Mělník
Příspěvek Re: Stojanek na orchideje od manzela k MDŽ
Nechci se nikoho dotknout, ale nepatří celá tahle diskuse někam trochu jinam ?


čtv 10. bře 2011 14:15:12
Profil

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7495
Příspěvek Re: Stojanek na orchideje od manzela k MDŽ
Gabča píše:
Nechci se nikoho dotknout, ale nepatří celá tahle diskuse někam trochu jinam ?

Nojo, trochu se to vymklo, ale nejen kytkama živ je orchidejář...


čtv 10. bře 2011 15:25:29
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: