Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 27. dub 2024 15:31:35



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 Stojanek na orchideje od manzela k MDŽ 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. úno 2009 18:24:32
Příspěvky: 308
Bydliště: Holice, Pardubicko
Příspěvek Stojanek na orchideje od manzela k MDŽ
Ahoj,
dnes jsem dostala od manzela stojanek na orchideje,ktery mi vyrobil v praci-k MDZ.Zas takove prekvapeni to nebylo,protoze jsem ho mela slibeny k narozeninam.Divila jsem se,ze je tak maly,ale manzel rikal,ze mu bylo lito vyhodit zkusebni krouzek.Ma nevyhodu,ze se do nej nevejdou orchideje v keramickem kvetinaci a je moc nizky,ale i tak je dobry a mam ho na stole a jsou v nem 3 orchideje.K narozeninam snad dostanu vyssi a s vetsimi kruhy,bohuzel nemaji v parci bilou barvu na strikani,ale zadarmo dobry.Ale i tak je sikula.Loni jsem dostala k narozkam stojanek na noty,ktery je posouvaci a ma vyklapeci tu horni desku a je na 3 listy not.
Tak mile damy vse nej k nasemu dnesnimu svatku a nejakou peknou kyticku,nejlepe orchidej k tomu.
Pridavam foto toho stojanku a pohled z postele ze strany na ten muj nacpany orchidejovy stul.


Přílohy:
stpjanek k MDZ.jpg
stpjanek k MDZ.jpg [ 162.8 KiB | Zobrazeno 6452 krát ]
orchidejovy stul se stojankem.jpg
orchidejovy stul se stojankem.jpg [ 181.36 KiB | Zobrazeno 6452 krát ]
úte 08. bře 2011 11:57:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: ned 24. říj 2010 11:00:13
Příspěvky: 485
Bydliště: Česká Lípa
Příspěvek Re: Stojanek na orchideje od manzela k MDŽ
Jééé...to je hezký Daničko, máš doma šikulku ;) a taky hezký spací zátiší...taky ráno otevřu oči a zírám na tu svou chladnomilnou džungli :lol:


úte 08. bře 2011 12:52:59
Profil

Registrován: stř 17. lis 2010 21:38:38
Příspěvky: 785
Příspěvek Re: Stojanek na orchideje od manzela k MDŽ
i tak šikula ;) já mám drahou polovičku taky moc šikovnou, ale nějak se mu to nechce ukazovat doma :roll: potřebuju na dřevo přidělat háček a vyvrtat díry do zdi a nic :roll: no a MDŽ ....tak to u nás fakt nehrozí :roll:
tak si užívej snahy ;) je to milé ;)

_________________
http://kaacka3.rajce.idnes.cz/


úte 08. bře 2011 13:11:05
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. úno 2009 18:24:32
Příspěvky: 308
Bydliště: Holice, Pardubicko
Příspěvek Re: Stojanek na orchideje od manzela k MDŽ
To s tou praci doma,to je normalni.Tchyne uz po nem nekolik let chce policku na korenky a porad nic.Tohle je jen takova vyjimka.Porad ma na vse dost casu.A Kacko,to je pravda,ze pohled z postele je prima,jen musis davat pozor na rozhozeni perin,protoze mame tesne na ten stolek naplaclou postel.Snad dostanu odpolku i tulipany z Lidlu,jestli je meli.Jinak si kupuju kfyz neco chci sama.Clovek nejlip vi co chce.Krasny slunny den


úte 08. bře 2011 15:25:25
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: ned 06. bře 2011 12:34:18
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Stojanek na orchideje od manzela k MDŽ
Daničko, moc hezký :) a s tou prací doma od mužských souhlasím :lol:


úte 08. bře 2011 17:59:01
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. bře 2009 11:18:28
Příspěvky: 698
Bydliště: Česká Lípa, Žizníkov
Příspěvek Re: Stojanek na orchideje od manzela k MDŽ
Danicka píše:
Ahoj,
dnes jsem dostala od manzela stojanek na orchideje,ktery mi vyrobil v praci-k MDZ.Zas takove prekvapeni to nebylo,protoze jsem ho mela slibeny k narozeninam.Divila jsem se,ze je tak maly,ale manzel rikal,ze mu bylo lito vyhodit zkusebni krouzek.Ma nevyhodu,ze se do nej nevejdou orchideje v keramickem kvetinaci a je moc nizky,ale i tak je dobry a mam ho na stole a jsou v nem 3 orchideje.K narozeninam snad dostanu vyssi a s vetsimi kruhy,bohuzel nemaji v parci bilou barvu na strikani,ale zadarmo dobry.Ale i tak je sikula.Loni jsem dostala k narozkam stojanek na noty,ktery je posouvaci a ma vyklapeci tu horni desku a je na 3 listy not.
Tak mile damy vse nej k nasemu dnesnimu svatku a nejakou peknou kyticku,nejlepe orchidej k tomu.
Pridavam foto toho stojanku a pohled z postele ze strany na ten muj nacpany orchidejovy stul.


Dobrý, fakt dobrý. Docela by ti to vyřešilo místo, kdyby jich bylo víc, co? :P


stř 09. bře 2011 13:29:26
Profil

Registrován: stř 03. lis 2010 20:23:55
Příspěvky: 2909
Příspěvek Re: Stojanek na orchideje od manzela k MDŽ
Tak koukám dámy, že jste si postěžovali co? A není to také mnohdy tak, že těch požadavků bývá přespříliš? A co Vy? Jak jste na tom? Také Vás 365 dní v roce bolí hlava? No radůstky se přeci dají dělat i mimo MDŽ a oboustraně. Já tedy na ženu nezapomínám leč kytku jí nedávám. Víte než jsem začal, tak se jí líbily orchideje, když jsem je měl, tak to byly frézie, no co bych pro ni neudělal, část skleníku byla osázena fréziemi v té chvíli se ji začaly líbit gerbery, takže další rok jsem tam měl i gerbery ale ty mrchy jsou magnet na molici, tak jely na kompost. Od té doby chce radši něco na zub. No řekněte, co by člověk pro chotinku neudělal, že?


stř 09. bře 2011 14:07:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. bře 2009 11:18:28
Příspěvky: 698
Bydliště: Česká Lípa, Žizníkov
Příspěvek Re: Stojanek na orchideje od manzela k MDŽ
Míro, jsi zlatej a paní to určitě ví :P


stř 09. bře 2011 14:50:45
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06. úno 2011 18:22:12
Příspěvky: 154
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: Stojanek na orchideje od manzela k MDŽ
Hmmm, kolegini z práce řek manžel:Na, tu máš kytku k MDŽ, a dal jí salát.... :shock:


stř 09. bře 2011 17:34:23
Profil

Registrován: stř 17. lis 2010 21:38:38
Příspěvky: 785
Příspěvek Re: Stojanek na orchideje od manzela k MDŽ
hanafaranova píše:
Hmmm, kolegini z práce řek manžel:Na, tu máš kytku k MDŽ, a dal jí salát.... :shock:

takovýho vtipnýho manžela mám taky doma :lol: :lol: :lol: letos to teda bylo bez salátu :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
http://kaacka3.rajce.idnes.cz/


stř 09. bře 2011 19:12:32
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: