Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 16. črc 2024 21:54:29



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 867 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 87  Další
 Zimní zahrada 
Autor Zpráva

Registrován: pát 20. lis 2009 15:44:42
Příspěvky: 725
Příspěvek Re: Zimní zahrada
Mám zimní zahradu od loňska z plastu, (ale dělají i jiné) a dělala nám ji firma - okna-petiss@seznam.cz.
V dnešní době opravdu moc spolehliví, příjemní, hlavně jejich manažer pan Jílek. Ve všem nám vyšli vstříc a vše s námi pan Jílek prodiskutoval. Můžete mu nezávazně napsat, klidně řekněte, že jsem je doporučila - jsme z Kladna. Udělá Vám nabídku a uvidíte.


stř 31. říj 2012 16:19:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: sob 16. srp 2008 22:06:16
Příspěvky: 4267
Bydliště: Svatá, okres Beroun
Příspěvek Re: Zimní zahrada
moje ZZ je od firmy, která sídlí u Prahy, kontakt na pana Sucháčka přidávám. Já jsem dala moji představu, oni doplnili technické možnosti, několikrát jsme konzultovali, než byl konečný návrh. A koukat na práci této party lidí, to byl koncert, radost pohledět. Na nich bylo vidět, že je to skutečně baví. Můžete kontaktovat na zcela nezávaznou objednávku a také se na mě můžete odvolat.
suchacekj@seznam.cz
tel. 603477024


stř 31. říj 2012 18:34:25
Profil ICQ

Registrován: stř 31. říj 2012 15:29:30
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Zimní zahrada
Děvčata děkuji Vám oběma. Firmě Petiss jsem už poptávku popslala. Evo, (nevadí tykání?) nevíš, z jaké firmy byl p. Sucháček? Já už jsem dost poptávek rozeslala, tak abych to někam neposílala třeba podruhé.


stř 31. říj 2012 19:13:22
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: sob 16. srp 2008 22:06:16
Příspěvky: 4267
Bydliště: Svatá, okres Beroun
Příspěvek Re: Zimní zahrada
Peťa píše:
Děvčata děkuji Vám oběma. Firmě Petiss jsem už poptávku popslala. Evo, (nevadí tykání?) nevíš, z jaké firmy byl p. Sucháček? Já už jsem dost poptávek rozeslala, tak abych to někam neposílala třeba podruhé.

Peťo, tykání nevadí, tady je naprosto obvyklé. Je to firma Asokno.


stř 31. říj 2012 21:01:29
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5290
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Zimní zahrada
JASNÁ věc .Zákazník bere cenu vstřícnost a slušnost. První jsem při plánování navštívila výrobce oken plastových v Hradci Králové.A už první kontakt nějak nevyšel.V kanceláři seděla dost protivná ale jo -baba.Na tohle jsem opravdu tvrďoch-už mě tam neviděli. A začala jsem si vytipovávat firmy na netu který dělají zimní zahrady.Všichni spočítají předběžnou cenu-a ceny jsou různé (cena je podle rozměrů) i pošlou plánek(mají na to program) jak by měla zahrada vypadat.A to je dobré -- všechno porovnat.V mém případě stavba celá byla přes firmu-jen spodní část tzv. podkopání byla samovýroba.Stačí je oslovit kontakt je na netu .A pak porovnat ceny. Já jsem byla spokojená i jsem měla jednu reklamaci -jak to někdy bývá reklamace je pro prodejce nepříjemná věc.V tomto případě proběhlo vše v pořádku.Jen ještě dodám -není výrobce který by realizoval zimní zahrady pro kytky-oni to dělají pro lidi ;) takže toto chce trochu promyslet .
Byla to firma- http://www.zimnizahrada.com/postup.htm


stř 31. říj 2012 23:22:04
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 31. říj 2012 15:29:30
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Zimní zahrada
Tak firma ASOKNO už moji poptávku má, zatím se mi však ještě neozvali. Firmu Brastan mám uloženou ještě z mého dřívějšího pídění po ZZ, zkusím je.
Jinak se přiznám, že nejsem žádný orchiedeolog jako Vy. Mám sice doma asi 3 phaly, ale jinak plánuju ZZ spíš na zimování přenosných rostlin, protože je mám různě po baráku a doma hudrají, že zabírají místo a překáží a tak podobně. ;) a pak taky pro sebe (na sednutí s knížkou, kafíčkem.. :mrgreen: )


čtv 01. lis 2012 9:59:31
Profil

Registrován: pon 29. bře 2010 22:56:10
Příspěvky: 3888
Příspěvek Re: Zimní zahrada
Peťa píše:
Tak firma ASOKNO už moji poptávku má, zatím se mi však ještě neozvali. Firmu Brastan mám uloženou ještě z mého dřívějšího pídění po ZZ, zkusím je.
Jinak se přiznám, že nejsem žádný orchiedeolog jako Vy. Mám sice doma asi 3 phaly, ale jinak plánuju ZZ spíš na zimování přenosných rostlin, protože je mám různě po baráku a doma hudrají, že zabírají místo a překáží a tak podobně. ;) a pak taky pro sebe (na sednutí s knížkou, kafíčkem.. :mrgreen: )

To teprve přijde. Jakmile budete mít zimní zahradu, tak ji určitě budete chtít něčím naplnit. A pokud to budou orchideje, tak máte do konce života co dělat :lol: .

_________________
http://www.webareal.cz/kvetyzlucni
Podstatnou součástí kultury je NAUČIT SE ORCHIDEJE POZOROVAT


čtv 01. lis 2012 10:10:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5290
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Zimní zahrada
Peťa píše:
(na sednutí s knížkou, kafíčkem.. :mrgreen: )

No :mrgreen: když tomu člověk podlehne ,i když je to hodně lááákavá představa, takto vypité kafíčko už nikdy nebude. Vlastě je tu něco vyjímek ,že je to možné.Tak asi ano. ;)

radzak píše:
A pokud to budou orchideje, tak máte do konce života co dělat :lol: .

Souhlasím "magorem" se člověk stává postupně.


čtv 01. lis 2012 11:14:04
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 31. říj 2012 15:29:30
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Zimní zahrada
No, já jsem spíš šáhlá přes zahradu, pokojovky a balkonovky mám na doplnění, ale neříkám, že se to se zimní zahradou nemůže změnit. :mrgreen:
A k tomu posedávání - máme na zahradě pár sezení, ale ještě se mi snad nestalo, že bych měla čas vysedávat. I když si udělám kafe, tak chodím a minimálně plánuju a přemýšlím, co by kde chtělo nebo mělo se udělat.


čtv 01. lis 2012 15:57:55
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. črc 2009 11:10:58
Příspěvky: 2875
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Zimní zahrada
HAKI píše:
radzak píše:
A pokud to budou orchideje, tak máte do konce života co dělat :lol: .

Souhlasím "magorem" se člověk stává postupně.

Není cesty zpátky...

_________________
http://www.orchidey.estranky.cz/


čtv 01. lis 2012 16:17:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 867 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 87  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: