Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 27. dub 2024 22:01:56



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další
 Altron silver 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. kvě 2009 23:16:33
Příspěvky: 1378
Bydliště: okres Turnov
Příspěvek Re: Altron silver
tak to mne teda taky zajima...

_________________
Pekny den.
http://luludi.rajce.idnes.cz/


úte 20. dub 2010 23:51:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: sob 16. srp 2008 22:06:16
Příspěvky: 4267
Bydliště: Svatá, okres Beroun
Příspěvek Re: Altron silver
ahoj Mílo, nevíc to má vyzkoušené pan Mandlík, který toto publikoval na fóru CSFPO. Bohužel se to tam opět nepohodlo a pan Mandlík všechny svoje příspěvky smazal.
Po postřiku - na listech byly právě takové průhlédné fleky, tyto fleky na většině rostlin zčernaly, ale je to zaschlé a víc se to už neobjevilo. navíc rostliny bez problémů rostou, žádné zastavení nebo zpomalení růstu jsem nezaznamenala. navíc rostliny mám v bytě a proti různým chemickým postřikům, které jsem zkoušela je toto v podstatě neškodlivé pro lidi. Koupila jsem v lékárně za 300,- Kč v 300 ml balení.


stř 21. dub 2010 10:19:33
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 19:32:08
Příspěvky: 1725
Bydliště: Jihlava
Příspěvek Re: Altron silver
Je pravda, že stříbro se používá do obvazových materiálů na chronické rány, je baktericidní , když hubí bakterie u lidí a živočichů, proč ne i u rostlin, zatím sice s bakteriosama moc problém nemám (ťukťuk), ale vyplatí se být připraven, jak říká Mila. Zkusím zařadit do portfolia to koloidní stříbro - když to nepoužijou kytky, tak my :mrgreen:


stř 21. dub 2010 11:38:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 14. led 2009 1:28:54
Příspěvky: 309
Bydliště: Ústí nad Labem
Příspěvek Re: Altron silver
ano je to pravda, teoretizovala jsem teď o stříbru na sousedním foru "Přátelé orchidejí", ve zdravotnictví ho používáme už delší čas a s dost velkým úspěchem.


stř 21. dub 2010 11:53:08
Profil

Registrován: stř 10. čer 2009 11:34:09
Příspěvky: 514
Příspěvek Re: Altron silver
Katka píše:
Je pravda, že stříbro se používá do obvazových materiálů na chronické rány, je baktericidní , když hubí bakterie u lidí a živočichů, proč ne i u rostlin, zatím sice s bakteriosama moc problém nemám (ťukťuk), ale vyplatí se být připraven, jak říká Mila. Zkusím zařadit do portfolia to koloidní stříbro - když to nepoužijou kytky, tak my :mrgreen:

Katko, ono se používá u lidí nejen vně, ale i k pití. Mělo by zvýšit obranyschopnost
Celkem zajímavý článek i s tipy na využití koloidního stříbra jsem našla tady
http://zelena.lekarna.sweb.cz/Ag%20-%202lity.htm
je fakt, že tam mluví i o rostlinách. :P

_________________
Přeji hezký den, Věra


www.orchideje.freepage.cz


stř 21. dub 2010 14:01:32
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 04. lis 2009 9:29:35
Příspěvky: 1851
Bydliště: Nové Bránice okr.Brno-venkov
Příspěvek Re: Altron silver
Ahoj Evi. Zprávy jsou to dobré, snad Věra zjistí také něco od pana Mandíka. Téma je to významné, snad se podaří je dostatečně obsáhnout. Představy o konkrétním užívání už mám.


stř 21. dub 2010 20:16:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 23. dub 2010 9:15:18
Příspěvky: 58
Příspěvek Re: Altron silver
Měl jsem problém s jednou pokojovou kytkou. Doporučili mi v prodejně Altron Silver.
Postříkal jsem všechno včetně orchidejí. Většina rostlin po měsíci raší a žádná nebyla poškozená. Vypadají daleko zdravější a veselejší. I u orchidejí vyrůstají nové kořínky a lístky. Postřik jsem provedl již 2x. Tak žádné obavy.


pát 23. dub 2010 9:29:14
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: sob 16. srp 2008 22:06:16
Příspěvky: 4267
Bydliště: Svatá, okres Beroun
Příspěvek Re: Altron silver
Pavel63 píše:
Měl jsem problém s jednou pokojovou kytkou. Doporučili mi v prodejně Altron Silver.
Postříkal jsem všechno včetně orchidejí. Většina rostlin po měsíci raší a žádná nebyla poškozená. Vypadají daleko zdravější a veselejší. I u orchidejí vyrůstají nové kořínky a lístky. Postřik jsem provedl již 2x. Tak žádné obavy.


hledala jsem na netu, kde by se dal Altron Silver koupit, ale nic kloudného kromě velkoobchodního balení jsem nenašla. Můžete poradit kde jste ho koupil?
Já zatím používám koloidní stříbro s obchodním názvem Ag100 (prodávají v lékárně).


stř 28. dub 2010 15:21:13
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: pát 23. dub 2010 9:15:18
Příspěvky: 58
Příspěvek Re: Altron silver
V Hořovicích v květinářství Anýžova 469. Tel. 311512380
To je podle paragonu. Na internetu jsem ještě našel číslo 603255629


stř 28. dub 2010 22:00:50
Profil

Registrován: čtv 17. pro 2009 13:48:53
Příspěvky: 89
Bydliště: Olomouc
Příspěvek Re: Altron silver
wiolan píše:
Celkem zajímavý článek i s tipy na využití koloidního stříbra jsem našla tady
http://zelena.lekarna.sweb.cz/Ag%20-%202lity.htm
je fakt, že tam mluví i o rostlinách. :P

Ty pozitivní účinky vypadají určitě slibně a zajímavě. Ale taky píšou, že u lidí koloidní stříbro vyhubí i "přátelské" bakterie. A to by mohl být problém u kytek. V substrátu je určitě taky nějaká "přátelská" mikroflóra. A jogurtem by se to v tomto případě asi nezapláclo. Co vy na to?


stř 28. dub 2010 22:06:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: