Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 19. dub 2024 11:14:53



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Další
 Altron silver 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 18. čer 2009 16:13:42
Příspěvky: 162
Bydliště: Most, Kaznějov
Příspěvek Re: Altron silver
to lm26:

Díky za perfektní info :-) Vím, že stříbro samo o sobě jako hnojivo nepůsobí. Když jsem ale pročítal složení Altronu Silver, tak NPK je jeho součástí, což myslím, že se i hodí ohledně postřiku na list. A mám pár rostlin, které jsou "nemocné", tak bych rád zjistil, co to s nimi udělá.

to Almiro:

Přesně tak! Člověk má vždycky tendenci dávat například hnojiva víc, jen ať se kytičky hezky napapaj :-) A místo toho to rostlinám škodí. Vlastně úplně stejně jako když se přežírá člověk. Takže určitě ho zředím přesně v poměru v jakém píšete. Díky moc!

_________________
Nic není nemožné.


úte 11. kvě 2010 20:45:26
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pát 23. dub 2010 9:15:18
Příspěvky: 58
Příspěvek Re: Altron silver
12 ml balení Altronu Silver je k dostání v některých květinářstvích a zahrádkářských prodejnách v Jižních a Západních čechách a v Praze.


úte 11. kvě 2010 21:21:55
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 18. čer 2009 16:13:42
Příspěvky: 162
Bydliště: Most, Kaznějov
Příspěvek Re: Altron silver
Pavel63 píše:
12 ml balení Altronu Silver je k dostání v některých květinářstvích a zahrádkářských prodejnách v Jižních a Západních čechách a v Praze.


Díky Pavle, až budu mít cestu do Plzně, pokusím se tam někde poptat :-)

_________________
Nic není nemožné.


úte 11. kvě 2010 21:54:33
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. kvě 2009 23:16:33
Příspěvky: 1378
Bydliště: okres Turnov
Příspěvek Re: Altron silver
diky za info.mne se ta cena za male baleni zda ok. no a da se to male baleni jeste koupit v obchodem? kde bych ho treba nasel?
Almiro píše:
Opravdu se ohrazuji proti tomu, že z někoho leze cena Altronu jako z chlupaté deky!
Na e-mail ohledně třílitrového balení jsem odpověděl okamžitě. Cenu tohoto balení zvládne zjistit u našich distributorů i podprůměrně zdatný uživatel internetu.
Třílitrové balení je určeno pro zemědělské podniky a ošetří se jím plocha okolo 60.000 metrů čtverečných takže pro běžné uživatele je toto balení nemyslitelné (cena činí 3660 Kč bez DPH).
V letošním roce jsme na výzvy mnoha malopěstitelů rozpustili na trhu menší množství hobby balení á 12ml (cenu na pultě neovlivníme, ovšem činí cca 100 Kč bez DPH). Obsah balení se rozpouští v 5 litrech vody.
Pokud se někomu zdá tato cena za 5 litrů aplikační kapaliny moc pak opravdu nevím....
Cena malobalení bude vždy několikanásobně vyšší, než u velkých balení (stačí srovnat jiné přípravky).

Věřím, že teď opravdu nikdo nebude tvrdit, že z naší firmy něco leze jak z chlupaté deky.
Určitě pochopíte, že pokud prodáváme tohoto přípravku několik tun, pak se nemůžeme příliš zabývat distribucí malobalení. Pokud ovšem bude pokračovat tak velký zájem o malobalení, jako doposud, možná se rozhodneme působit také trhu hobby balení.

Michal Rokos
Almiro

_________________
Pekny den.
http://luludi.rajce.idnes.cz/


stř 12. kvě 2010 0:06:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 19:32:08
Příspěvky: 1725
Bydliště: Jihlava
Příspěvek Re: Altron silver
Třeba by Pavel mohl blíž specifikovat, kde ho viděl, ale pro sebe to spíš vidím, že na zkoušku koupím v lékárně Ag100 a bude k dispozici pro veškerou faunu i floru doma :lol:


stř 12. kvě 2010 11:02:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 04. lis 2009 9:29:35
Příspěvky: 1851
Bydliště: Nové Bránice okr.Brno-venkov
Příspěvek Re: Altron silver
Almiro- Pane Rokosi, prosím Vás o vysvětlení ještě stimulačního efektu přípravku. Děkuji za bezvadné vysvětlení ůčinku koloidního stříbra. Uvádíte , že přípravek je zejména stimulátor. V letáku http://www.almiro.cz/altron_silver.html jsem si kromě živin a Koloidního stříbra nevšiml žádného stimulantu. Mohlo by to vypadat, že se jedná zhruba o vylepšený Wuxal super, což by za uvedenou cenu nebylo zrovna levné.


stř 12. kvě 2010 20:36:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 23. dub 2010 9:15:18
Příspěvky: 58
Příspěvek Re: Altron silver
Katka píše:
Třeba by Pavel mohl blíž specifikovat, kde ho viděl, ale pro sebe to spíš vidím, že na zkoušku koupím v lékárně Ag100 a bude k dispozici pro veškerou faunu i floru doma :lol:


Stříbro Ag100 není Altron Silver. Altron Silver je unikátní celým svým složením a stříbro je jedna z jeho složek. Vše co obsahuje funguje jako komplex. Vynechá-li se nějaká složka, účinnost se snižuje. Odkažte svého prodejce zahrádkářských potřeb na E-mail altronsilver@seznam.cz


stř 12. kvě 2010 22:45:16
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 18. čer 2009 16:13:42
Příspěvky: 162
Bydliště: Most, Kaznějov
Příspěvek Re: Altron silver
Ohledně maloobchodního prodeje jsem od pana Rokose dostal adresu na pana Kšíra, který se jím zabývá. Adresa je pksir@seznam.cz .

_________________
Nic není nemožné.


stř 12. kvě 2010 23:14:37
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 19:32:08
Příspěvky: 1725
Bydliště: Jihlava
Příspěvek Re: Altron silver
Pavle, to já vím, že nejde o totéž, že jsou to naprosto jiné přípravky, stříbro chci vyzkoušet tak, jak dříve zde popsala Eva.


pát 14. kvě 2010 19:13:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: sob 16. srp 2008 22:06:16
Příspěvky: 4267
Bydliště: Svatá, okres Beroun
Příspěvek Re: Altron silver
Altron Silver jsem sehnala v květinářství v Hořovicích, jak mi poradil Pavel63. Chystám se vyzkoušet tento víkend.


pon 17. kvě 2010 22:48:05
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: