Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 29. bře 2024 9:34:10



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Další
 Altron silver 
Autor Zpráva

Registrován: sob 03. led 2009 14:15:00
Příspěvky: 2356
Příspěvek Re: Altron silver
Dobrý večer,měla bych teda konkrétní dotaz.Protože bych tohle hnojivo chtěla vyzkoušet na kolik by mě vyšlo 500ml?
Děkuji


pon 10. kvě 2010 21:45:55
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 18. čer 2009 16:13:42
Příspěvky: 162
Bydliště: Most, Kaznějov
Příspěvek Re: Altron silver
I mně to nedalo a zjišťoval jsem podrobnosti ohledně koupi Altronu Silver. A musím tedy říct, že to z nich leze jako z chlupatý deky :D Po pár mejlech jsem zjistil cenu tří litrového balení, které stojí 3660,- bez DPH. Pak jsem dostal mejla na někoho, kdo se zabírá výrobou toho 12ml balení. Bude mi zaslán vzorek zdarma, za který jsem moc vděčný, ale po dotazu, jestli můžu od nich objednat toto 12ml balení mi bylo napsáno, že musím koupit víc balení najednou. Tak teď čekám na odpověď kolik těchto balení musí být a jaká by byla jejich cena. Myslím, že 500ml balení vůbec nedělají.

_________________
Nic není nemožné.


pon 10. kvě 2010 22:02:07
Profil

Registrován: sob 03. led 2009 14:15:00
Příspěvky: 2356
Příspěvek Re: Altron silver
Hmm,co naděláme,tak to raději zůstanu u Wuxalu a Kristalonu,bankéřova dcera teda fakt nejsem :shock: .Pak mě ještě napadlo rozhodit sítě po okolních zemědělských družstvech ,v okolí je jich tu poměrně dost,a pár dobrých duší by se našlo,co by zjistily jestli ho náhodou mají.... 8-)


úte 11. kvě 2010 8:11:56
Profil

Registrován: stř 10. čer 2009 11:34:09
Příspěvky: 514
Příspěvek Re: Altron silver
ssscream píše:
I mně to nedalo a zjišťoval jsem podrobnosti ohledně koupi Altronu Silver. A musím tedy říct, že to z nich leze jako z chlupatý deky :D Po pár mejlech jsem zjistil cenu tří litrového balení, které stojí 3660,- bez DPH. Pak jsem dostal mejla na někoho, kdo se zabírá výrobou toho 12ml balení. Bude mi zaslán vzorek zdarma, za který jsem moc vděčný, ale po dotazu, jestli můžu od nich objednat toto 12ml balení mi bylo napsáno, že musím koupit víc balení najednou. Tak teď čekám na odpověď kolik těchto balení musí být a jaká by byla jejich cena. Myslím, že 500ml balení vůbec nedělají.

jj, je to tak, i na netu jsem našla ceny okolo 3660 Kč bez DPH

_________________
Přeji hezký den, Věra


www.orchideje.freepage.cz


úte 11. kvě 2010 9:11:59
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. říj 2008 7:23:17
Příspěvky: 4046
Příspěvek Re: Altron silver
hanka2 píše:
Hmm,co naděláme,tak to raději zůstanu u Wuxalu a Kristalonu,bankéřova dcera teda fakt nejsem :shock: .Pak mě ještě napadlo rozhodit sítě po okolních zemědělských družstvech ,v okolí je jich tu poměrně dost,a pár dobrých duší by se našlo,co by zjistily jestli ho náhodou mají.... 8-)


Hanko, všude hnojí něčím jiným a každý má vyzkoušené něco jiného, mě by to zrovna netrápilo.....


úte 11. kvě 2010 9:51:09
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: ned 09. kvě 2010 14:51:50
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Altron silver
Opravdu se ohrazuji proti tomu, že z někoho leze cena Altronu jako z chlupaté deky!
Na e-mail ohledně třílitrového balení jsem odpověděl okamžitě. Cenu tohoto balení zvládne zjistit u našich distributorů i podprůměrně zdatný uživatel internetu.
Třílitrové balení je určeno pro zemědělské podniky a ošetří se jím plocha okolo 60.000 metrů čtverečných takže pro běžné uživatele je toto balení nemyslitelné (cena činí 3660 Kč bez DPH).
V letošním roce jsme na výzvy mnoha malopěstitelů rozpustili na trhu menší množství hobby balení á 12ml (cenu na pultě neovlivníme, ovšem činí cca 100 Kč bez DPH). Obsah balení se rozpouští v 5 litrech vody.
Pokud se někomu zdá tato cena za 5 litrů aplikační kapaliny moc pak opravdu nevím....
Cena malobalení bude vždy několikanásobně vyšší, než u velkých balení (stačí srovnat jiné přípravky).

Věřím, že teď opravdu nikdo nebude tvrdit, že z naší firmy něco leze jak z chlupaté deky.
Určitě pochopíte, že pokud prodáváme tohoto přípravku několik tun, pak se nemůžeme příliš zabývat distribucí malobalení. Pokud ovšem bude pokračovat tak velký zájem o malobalení, jako doposud, možná se rozhodneme působit také trhu hobby balení.

Michal Rokos
Almiro


úte 11. kvě 2010 14:32:40
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. říj 2008 7:23:17
Příspěvky: 4046
Příspěvek Re: Altron silver
Almiro píše:
Opravdu se ohrazuji proti tomu, že z někoho leze cena Altronu jako z chlupaté deky!
Na e-mail ohledně třílitrového balení jsem odpověděl okamžitě. Cenu tohoto balení zvládne zjistit u našich distributorů i podprůměrně zdatný uživatel internetu.
Třílitrové balení je určeno pro zemědělské podniky a ošetří se jím plocha okolo 60.000 metrů čtverečných takže pro běžné uživatele je toto balení nemyslitelné (cena činí 3660 Kč bez DPH).
V letošním roce jsme na výzvy mnoha malopěstitelů rozpustili na trhu menší množství hobby balení á 12ml (cenu na pultě neovlivníme, ovšem činí cca 100 Kč bez DPH). Obsah balení se rozpouští v 5 litrech vody.
Pokud se někomu zdá tato cena za 5 litrů aplikační kapaliny moc pak opravdu nevím....
Cena malobalení bude vždy několikanásobně vyšší, než u velkých balení (stačí srovnat jiné přípravky).

Věřím, že teď opravdu nikdo nebude tvrdit, že z naší firmy něco leze jak z chlupaté deky.
Určitě pochopíte, že pokud prodáváme tohoto přípravku několik tun, pak se nemůžeme příliš zabývat distribucí malobalení. Pokud ovšem bude pokračovat tak velký zájem o malobalení, jako doposud, možná se rozhodneme působit také trhu hobby balení.

Michal Rokos
Almiro



Pane Rokosi,
myslím,že je to příznivá zpráva,jelikož jak jste napsal obsah 3 l balení je pro malospotřebitele velký, děkuji Vám za sebe a ráda uvítám tento přípravek byť na zkoušku.....


úte 11. kvě 2010 15:05:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 18. čer 2009 16:13:42
Příspěvky: 162
Bydliště: Most, Kaznějov
Příspěvek Re: Altron silver
Almiro píše:
Opravdu se ohrazuji proti tomu, že z někoho leze cena Altronu jako z chlupaté deky!
Na e-mail ohledně třílitrového balení jsem odpověděl okamžitě. Cenu tohoto balení zvládne zjistit u našich distributorů i podprůměrně zdatný uživatel internetu.
Třílitrové balení je určeno pro zemědělské podniky a ošetří se jím plocha okolo 60.000 metrů čtverečných takže pro běžné uživatele je toto balení nemyslitelné (cena činí 3660 Kč bez DPH).
V letošním roce jsme na výzvy mnoha malopěstitelů rozpustili na trhu menší množství hobby balení á 12ml (cenu na pultě neovlivníme, ovšem činí cca 100 Kč bez DPH). Obsah balení se rozpouští v 5 litrech vody.
Pokud se někomu zdá tato cena za 5 litrů aplikační kapaliny moc pak opravdu nevím....
Cena malobalení bude vždy několikanásobně vyšší, než u velkých balení (stačí srovnat jiné přípravky).

Věřím, že teď opravdu nikdo nebude tvrdit, že z naší firmy něco leze jak z chlupaté deky.
Určitě pochopíte, že pokud prodáváme tohoto přípravku několik tun, pak se nemůžeme příliš zabývat distribucí malobalení. Pokud ovšem bude pokračovat tak velký zájem o malobalení, jako doposud, možná se rozhodneme působit také trhu hobby balení.

Michal Rokos
Almiro


Pane Rokosi, já jsem tohle určitě nemyslel jako urážku, ale jako vtip :-) Za Vaše odpovědi jsem Vám byl velice vděčný (a také jsem to napsal) a vím, že jste na ně odpověděl rychle! Ale až teď z Vaší odpovědi jsem se dozvěděl přesně to co jsem chtěl. A to právě to, že zatím neprodáváte malé balení, což bylo pro mě podstatné vědět.

Za zaslání malého balení jakožto vzorku Vám moc děkuji a pevně doufám, že pokud se výrobek osvědčí, malé balení vyrábět začnete. Byla by škoda zasílat malá balení jako vzorky a moci si koupit jen příliš velké balení, které za celý život samozřejmě nevyužiji. Samozřejmě chápu, že jsou pro Vás finančně výhodné podniky, které od Vás budou kupovat výrobek po tunách, ale ve chvíli, kdy se přípravek osvědčí i u našich orchidejí (a nejen u nich), by bylo i pro nás přínosné, kdyby se výrobek začal prodávat i ve zmíněném 12ml balení. Rád bych také dodal, že nikdo netvrdil, že cena okolo 100,- Kč za malobalení se někomu zdá moc velká - o tom tady nepadlo ani slovo a myslím, že každému je jasné, že musí být samozřejmě dražší než balení velké.

Proto pokud jste zmíněnou "chlupatou deku" pochopil jako urážku, tímto se Vám za ní omlouvám ;-)

_________________
Nic není nemožné.


úte 11. kvě 2010 15:53:49
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 14. led 2009 1:28:54
Příspěvky: 309
Bydliště: Ústí nad Labem
Příspěvek Re: Altron silver
prosím vás lidičky, neblázněte s tím stříbrem. Stříbro samo o sobě přece není hnojivo, má virucidní, baktericidní a fungicidní účinky, jak už věděli staří Římané a proto potraviny a obilí uchovávali ve stříbrných nádobách a do tekutin vkládali stříbrné mince nebo předměty,aby se nekazily, lékaři tehdejší doby používali spíše stříbrné nástroje, pokud mohli a vidíme to i dnes u čerstvě píchnutých ušních dírek a náušnic.Po zlaté ozdobě se ucho zanítí (u citlivých lidí) po stříbře nikdy.
Stříbro jako doplněk hnojiva funguje úplně stejně, pomáhá rostlinám překonat stres vyvolaný různými příčinami, protože podpoří jejich obranyschopnost proti houbám, plísním bakteriím a virům.
Podobně funguje Biplantol Vital NT - je to vitalizační prostředek pro rostliny v podstatě takové rostlinné tonikum. Píše to ve své knize i B Goedeová.
Stříbro se v medicíně používá už opravdu delší čas, ale není to nic zázračného.


úte 11. kvě 2010 17:07:50
Profil

Registrován: ned 09. kvě 2010 14:51:50
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Altron silver
O.K. Urážlivý nejsem,
pokud se Vám Altron Silver osvědčí, určitě se ozvěte.
Rozhodně nepřekračujte koncentraci postřiku, protože ve stimulaci růstu mnohdy platí - čím méně, tím lépe. V několikanásobně vyšší koncentraci může stimulátor působit jako herbicid.

S pozdravem
Michal Rokos


úte 11. kvě 2010 20:15:08
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: