Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 23:51:03



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 257 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další
 Biplantol Vital NT 
Autor Zpráva

Registrován: stř 03. lis 2010 20:23:55
Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: Biplantol Vital NT
Věra píše:
Radku to určitě ne......
Já jsem se zase setkala s p.Lebišem, který je propagátorem a vynálezcem samozavlažovacích truhlíků v Česku.....když jsem řekla a mám to i vyzkoušené,že pelargonie rostou v obyčejných truhlících lépe,tak jsem na to reagovala stejně přece nebude lidem říkat,že totak jde také,aby méně prodal.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Je věc byznysu, jak se tady tomu říká,,,,,z čeho by žili,že?
Když budu prodávat pelargonie a nebudou nakvetlé a napovídám lidem,že jsou modré, uvěří i tomu....to mám odzkoušené. Ale nemám na to žaludek...

No vidíš a proto nemáš na nový skleník. Jo takový Starkl to je jiný borec. Vyfotí, přibarví a najednou máš oranžové pnoucí muškáty, z kterých nakonec vyleze červený a druhý také leč drobnokvětý, objednáš si tmavomodrý mečík Královnu noci a když rozkvete je to světlince fialový a takové bludy jako mrazuvzdorné banánovníky, které mají údajně vydržet až do -20°C za slušné penízky no lidi nekupte to. Jo a ta kvalita rostlin, které zasílá, no hanba mluvit. Už bych si v životě od něj nic nekoupil.


pát 08. úno 2013 8:42:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. říj 2008 7:23:17
Příspěvky: 4046
Příspěvek Re: Biplantol Vital NT
Míra píše:
Věra píše:
Radku to určitě ne......
Já jsem se zase setkala s p.Lebišem, který je propagátorem a vynálezcem samozavlažovacích truhlíků v Česku.....když jsem řekla a mám to i vyzkoušené,že pelargonie rostou v obyčejných truhlících lépe,tak jsem na to reagovala stejně přece nebude lidem říkat,že totak jde také,aby méně prodal.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Je věc byznysu, jak se tady tomu říká,,,,,z čeho by žili,že?
Když budu prodávat pelargonie a nebudou nakvetlé a napovídám lidem,že jsou modré, uvěří i tomu....to mám odzkoušené. Ale nemám na to žaludek...

No vidíš a proto nemáš na nový skleník. Jo takový Starkl to je jiný borec. Vyfotí, přibarví a najednou máš oranžové pnoucí muškáty, z kterých nakonec vyleze červený a druhý také leč drobnokvětý, objednáš si tmavomodrý mečík Královnu noci a když rozkvete je to světlince fialový a takové bludy jako mrazuvzdorné banánovníky, které mají údajně vydržet až do -20°C za slušné penízky no lidi nekupte to. Jo a ta kvalita rostlin, které zasílá, no hanba mluvit. Už bych si v životě od něj nic nekoupil.

Míro, tak to je asi svatá pravda


pát 08. úno 2013 9:03:54
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: ned 06. led 2013 17:08:34
Příspěvky: 532
Bydliště: Blížkovice 335
Příspěvek Re: Biplantol Vital NT
A diamantovou vodu znáte ? :lol: :lol: :lol: To je teprv síla. Voda proti smrti. Skoro.


pát 08. úno 2013 9:22:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. říj 2008 7:23:17
Příspěvky: 4046
Příspěvek Re: Biplantol Vital NT
zahradnik píše:
A diamantovou vodu znáte ? :lol: :lol: :lol: To je teprv síla. Voda proti smrti. Skoro.

No to by byl výdělek, voda proti smrti......ale to není o ivotě, to bychom se přelidnili.....neberu to u lidí,ale u kytek: něco musí umřít,aby se něco nového narodilo.........


pát 08. úno 2013 9:58:33
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: ned 06. led 2013 17:08:34
Příspěvky: 532
Bydliště: Blížkovice 335
Příspěvek Re: Biplantol Vital NT
Ale ne. To jsem tak přezdil já, když mi její prodejce líčil účinky. Mimochodem i na kytky prý to má zázračný vliv. Tak jsem si na to vzpoměl s tím Biplantolem. Ale máte pravdu. Přirozený koloběh života i smrti musí zůstat zachován. I když to někdy moc bolí.


pát 08. úno 2013 10:14:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5273
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Biplantol Vital NT
NO já jako OSVČ se před těmito lidmi hluboce skláním to je tzv. umění prodeje (neumím)prodej mě prostě nejde.Ale na druhé straně je člověk který si nemusí vše nechat nabulíkovat no ....:mrgreen:


pát 08. úno 2013 10:57:27
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: ned 06. led 2013 17:08:34
Příspěvky: 532
Bydliště: Blížkovice 335
Příspěvek Re: Biplantol Vital NT
Haki já jsem taktéž živnostník. Žádný podnikatelský lumen, ale dělám, co mě baví a dělám to rád. Uživí to mě i mé koníčky. Lidé, co nabízí zmíněné zázraky nejsou schopní, Jsou všehoschopní. U kytek jde o prd. Ale mé nemocné tetě prodali něco podobného. Umřela nakonec, s hořkostí na duši, ze zázraku, který se nekonal. Pokud tito lidé věří nesmyslům, patří je léčit. Pokud to nabízí, s vědomím neúčinnosti, patří je zavřít.


pát 08. úno 2013 11:30:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5273
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Biplantol Vital NT
Rozumím- když děláme něco co nás baví –je to velevýhra.Souhlasím .A lidi to poznají .
Já nesnáším ty rádoby dealery –jak to vleze do krámu ženu to sv….. m krokem.Volání na mobil .Taky to nemají jednoduchý –nechávají se pěkně vykořisťovat od těch co jsou nahoře ve vyšších pozicích.Hodně jsou v tom mladý nezkušený lidi ,který z toho mají stejně –prd.Snad se to jednou změní…. ;)


pát 08. úno 2013 11:50:53
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: ned 06. led 2013 17:08:34
Příspěvky: 532
Bydliště: Blížkovice 335
Příspěvek Re: Biplantol Vital NT
Tak to jo. Ale každý máme něco. Když se zákazník zadaří, tak je to občas ke zbláznění. Jistě víte jak to myslím :mrgreen:


pát 08. úno 2013 11:59:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5273
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Biplantol Vital NT
JASNĚ -to je pak na tu flašku při měsíčku a vykecat se nejlépe z kolegou.Vzniknou neuvěřitejný příběhy ze života živnostníka. :mrgreen: Já myslím že i na knihu by to bylo.....no a konec jinak nás PavelH přerazí -jsme už někde jinde. ;)


pát 08. úno 2013 12:16:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 257 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron